szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - prosba do Goga66 !!


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
Dominika
2006-01-23
Email
mam do Ciebie wielka prosbe, czy moglabys przeslac mi ksiazke Tracy Hogg "Jezyk niemowlat", bylabym Ci bardzo wdzieczna, bo mam juz "usnij wreszcie" ale z tego co piszesz ta druga jest troszke mniej drastyczna a ja po jednej probie gdzie maly plakal przez dwie godziny az wkoncu zaczal sie dusic poddalam sie i stwierdzilam ze sprobuje jak bedzie troszke starszy, teraz konczy 5 miesiecy wiec moze juz czas wprowadzic te zmiany... bede Ci wdzieczna za przeslanie tej ksiazki i z gory bardzo serdecznie dziekuje... moj adres to korkoszowie@o2.pl
Goga66
2006-01-23
19:17:37
Email
:)
Dominika
2006-01-23
23:43:44
Email
dziekuje Ci bardzo za tak szybki odzew... mam nadzieje ze tym razem bedzie choc troszeczke lepiej niz za pierwszym podejsciem :) zaraz zabieram sie za czytanie a Ciebie i Twoje male Szczescie bardzo goraco pozdrawiam :))

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum