szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - Plantex


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
Magda
2006-01-20
Email
czesc Babeczki! Mam pytanie w kwestii Plantexu - jak podawac go 7tygodniowemu niemowleciu? Na opakowaniu jest info ze 1 saszetke dziennie, ale czy ta porcja ma byc podana jednarozowo? Do tej pory dawalam malej saszetkie rozpuszczona w wieczornej porcji mleka, ale od kilku dni zaczela marudzic przy jedzeniu w ciagu dnia. Z jej zachowania wynika ze to gazy, nie zjada ilosci, ktore jadla wczesniej, krzywi sie przy jedzeniu, zaczyna ssac a po chwili prezy sie i wygina, napina. Nie moze puscic baczka. Zastanawiam sie czy nie lepiej podzielic 1 saszetke na 2 porcje i dawac te polowki o roznych porach, ale czy wtedy plantex nie bedzie mniej skuteczny? jak wy robicie, prosze o rade. pozdrawiam, magda
Izka
2006-01-20
10:43:53
Email
Witaj Ja mojemu maluszkowi podawałam i podaję całą porcję na raz, miejwiecej o tej samej porze.Jeśli twoja córcia nie wypija wszystkiego myślę że możesz spokojnie podzielić porcję.Mojemu Bartusiowi gazy przeszkadzają szczególnie ok 16-17 i wtedy podaje mu PlanteX.

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum