szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - od kiedy deserki?


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
dominikasz
2006-01-19
Email
Karmie dziecko sztucznym mlekiem wiec mam pytanie od kiedy moge jej cos innego wprowadzać do diety i co?dodam ze jest uczulona na białko mleka krowiego pije Bebilon Pepti
ADA
2006-01-20
20:25:16
Email
Dominika możesz spokojnie wprowadzać deserki po czwartym miesiącu.Na daniach z Hippa pisze po 4 m-cu,a na Bobowicie od 5 m-ca.Moja mała ma 4,5 m-ca i wcina deserki,a dodam,że jest na piersi.Na początku dostała jabłuszko,potem marchewke,a teraz już 2 składnikowe np.jabłko-banan.Wydaje mi się,że Bobowity są lepsze,nie są takie gęste,ale to według uznania,no i zalezy co maluszkowi zasmakuje.Wiem,że Bobowita ma serię "Kuchnia Alergika",może dopytaj pediatre.Wejdź na stronę WWW.NUTRICIA.COM.PL Pozdrawiam.
alutka
2006-01-25
14:22:49
Email
hej moja Ola też je bebilon pepti deserki wprowadziłam jak skonczyla 5 miesiecy. Zaczęłam od serii pierwsze przeciery czyli marcheweczka pożniej jabłuszko teraz jemy już nawet mięsko ,pamiętaj tylko żeby wprowadzac stopniowo czyli 1 produkt w odstepach min 5-6 dni.pozdrowionka i smacznego!!!
Doti
2006-01-26
10:13:02
Email
no dobra a jakieś flipsy - takie zwykłe kukurydziane to też można dać już czy nie bardzo? (myśle że czekoladowe odpadają, nie Alutka ;-))

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum