szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - Sapka zapchany nos


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
dominikasz
2006-01-18
Email
kochani pomózcie!moja mała ma sapkę prawie od urodzenia ma juz 3 misiace i nadal ja to męczy.nawilzam jej nosek odciagam ale to nic.od miesiaca dostaje fenistil w kroplach ale to tez nic nie daje.bardzo ma wrazliwy nosek czesto kicha.ma skaze białkową wiec od 2 miesiecy dostaje bebilon pepti(miała strasznę wysypke-to akurat zniknęło)moze to na kurz uczulenie.macie jakies sposoby pomysły moze inne leki?
Gosia
2006-01-18
13:14:01
Email
moj synek tez mial zapchany nosek za porada pediatry dwa razy dziennie dawalam mu po kropelce soli fizjologicznej do noska i smarowalam pod noskiem mascia majrankowa-pomoglo.Ale zawsze lepiej poradzic sie swojego lekarza:) Pozdrawiam:)
Agata
2006-01-19
10:47:56
Email
Ja też proponowałam bym wizytę u lekarza. Ale też pamietaj aby nawilżać powietrze w domu, szczególnie teraz zimą. Ja rozieszam na kaloryferach mokre ręczniki na noc.
magdak55
2006-05-31
10:15:20
Email
Moja 6cio miesięczna już córeczka równiez miała problemy z sabką zaraz po urodzeniu. Po tym jak nie mogła spać w nocy przez zapchany nosek wezwaliśmy lekarza. Lekarz poradził: 1. Noszenie pionowo po jedzeniu 2. Podłożenie pod materacyk np ręczników tak aby kąt nachylenia podczas snu wynosił ok 30st. 3. Nieczęste odciaganie gruszką 4. Nawilżanie powietrza olejkiek jodłowym Pomogło i to prawie natycjmiast
Goga66
2006-05-31
10:28:17
Email
jeżeli to uczulenie, to mogą uczulać też książki i kwiaty doniczkowe, niestety. Podwyższenie główki, to b. dobry pomysł
kasia@łukaszek
2006-06-03
20:55:53
Email
polecam zamiast gruszki do nosa specjalne aspiratory do dostania w każdej aptece są bardzo skuteczne a gdy wydzielina w nosku mocno zalega to po nawilżeniu podczas aspiracji trzeba zatkać drugą dziurką w nosku a dziecko musi mieć zamkniętą buzię

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum