szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - Celiakia


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
Aleksandra
2006-01-18
Email
Poradzcie coś Mój mąż prawdopodobnie jest chory na celiakię(nie toleruje glutenu). Nasza Madzia ma w tej chwili prawie 7 miesięcy i jeszcze co prawda nie je nic z glutenem ale zaczynam się bac czy to czasem nie jest dziedziczne.Może coś wiecie na ten temat. Od ktorego miesiąca zaczełyście wprowadzać gluten u waszych pociech. Ja już czytalam tyle różnych opini, że zaczynam sie gubić. Gdzies pisalo że dopiero od 3 roku życia, to chyba strasznie późno Pozdrawimy
kyja
2006-01-18
17:36:08
Email
mój synek jest alergikiem nie ma cekalii), alergolog zalecił, na wszelki wypadek,troszeczkę później wprowadzać gluten do jego diety-zaczęłam podawać mu jedzonko glutenowe ( czyli chleb, makarony,itp.)ok 11-12 miesiąca życia.Myślę,że powinnać powiedzieć o tym pediatrze-on zadecyduje kiedy wprowadzić do diety dziecka produkty glutenowe.Pozdrawiam

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum