szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - przeziebienie


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
Tusia@@@
2006-01-17
Email
Czesc Kobialki!od kilku tyg mam kaszel i teraz jeszcze od paru dni leje mi sie z nosa,nie wiem jak sie ratowac,karmie piersia mojego Filipka,wiec odpadaja jakies antybiotyki, czy czosnek...moze ktos ma jakis sprawdzony sposob?HELP!!!
Doti
2006-01-18
08:13:55
Email
Hello, ja to bym poszła do lekarza, tym bardziej, że kaszel męczy cię od kilku tygodni. Do lekarza!!!!!
Goga66
2006-01-18
12:17:16
Email
jeżeli antybiotyk jest konieczny, to go dostaniesz od lekarza. Są specjalne (naogół wziewne) antybiotyki dla mam karmiących piersią. Ten Twój stan się przeciąga. Lepiej żebyś nie doprowadziła do zapalenia oskrzeli czy płuc. Powinnaś pójść do lekarza. Poza tym pozostają tylk domowe sosoby. Witamina c, soczek malinowy z herbatą, ciepłe skarpetki. Może pomogłoby smarowanie czymś rozgrzewającym (ale też nie wszystko wolno stosować przy karmieniu piersią). Szaliczek na szyję. Trochę czosnku możesz spróbować, wiele dzieci toleruje go dobrze. Nie każde niestety. Może pigułki z czosnkiem byłyby lepsze. Ale też nie można przesadzać, bo w dużych ilościach bywa toksyczny. Płukanie gardła gargarinem, do nosa euphorbium compositum (dość skuteczne a nawet niemowlaki mogą być tym leczone). No i tyle. Z tym, że ja na Twoim miejscu poszłabym do lekarza, bo dość długo to się ciągnie. Inna sprawa, że katar bywa sygnałem kończącym chorobę.
Tusia@@@
2006-01-18
20:00:44
Email
Dzieki Goga66,zrobilam sobie 3 gorace kapiele z solą,inhalacje i plukam gardlo woda z sola,jest ciupke lepiej.To wszystko przez to oslabienie organizmu w czasie ciazy i po porodzie.Pije syrop z cebuli...choruje od paru lat na astme i czesto lapie zapalenie oskrzeli...w nast tyg wybiore sie do lekarza.Tyle ze zagranica ze sluzba zdrowia jest troche inaczej niz w Polsce...ale musze cos ze soba zrobic zeby maluszek mial zdrowa mamuske:))/ Buzki
Goga66
2006-01-18
20:10:21
Email
Antybiotyk wziewny dla mam karmiących nazywa się Bioparox

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum