szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - Od kiedy Danonki?


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
MoNiSiA
2006-01-16
Email
Mam pytanko, od kiedy podajecie swoim maluchom Danonki lub inne jakieś serki?? Pozdrawiam
andzia
2006-01-16
00:51:59
Email
Hej Monis Wiki ma prawie 8 mies i zaczelam jej podawac od jakiegos tygodnia danonka jednego dziennie.Pytalam pediatry powiedziala ze moge ale musze ja obserwowac ze wzgledu na jej alergie.Narazie jest dobrze a Wiki zajada sie tymi serkami uwielbia wszystkie smaki. :)
Kornela
2006-01-16
11:12:12
Email
Monisiu, właśnie nad tym samym się zastanawiałam. Moja siostra mówiła mi, że podawała serki od 8 miesiąca, ostatnio gdy ja jadłam serek danio to dałam Marcysi troszeczke na próbe, skrzywiła się ale zjadła. Myśle, że niedługo kupie jej danonki - bedzie miała urozmaicone jedzonko.
MoNiSiA
2006-01-16
11:40:12
Email
Dzięki dziewczynki za odpowiedzi :) Chodzi o to, że Jula będzie miała niedługo 7 miesięcy, a narazie dostaje ciągle to samo, czyli : mleczka zagęszczone kleikiem x4 na dobę, kaszki x2 na dobę, zupka warzywna z mięskiem i żółtkiem, owoc (jabłko lub bananek)i czasem chrupki kukurydziane. Co jeszcze mogę jej podać? Dziękuję z góry za odpowiedzi :*** Aaa i dodam, że nie ma alergii.
Agata
2006-01-16
19:04:24
Email
Monisiu ja zaczęłam podawać Saruni danonki od około 11 m-ca. uwielbia je i potrafi zjeść dwa od razu.
agata83
2006-01-16
19:11:39
Email
ja zaczęłam podawać danonki mojej córci jak skończyła 6 miesięcy. Na początek waniliowe i malinowe do teraz wcina je ze smakiem!!!
21Aneta
2006-07-01
22:31:33
Email
Apropo Danonków!!! Te Danonki to jest zwykle Danio tylko pakowane w małę kubeczki i trochę smaku w to dodane!!! Skąd wiem?? Mój mąż pracuje w hurtowni nabiałowej i ma kontakt z producentem tych danonków - oczywiście w polskim oddziale. i się dowiedział.. Dlatego bez różnicy czy kupicie Danonki czy Danio.. Ja mojemu małemu już jakiś miesiąć daję jogurty- nie ograniczam sie tylko do danio tylko różne. i jest ok

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum