szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - podkrążone oczy


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
ila
2006-01-12
Email
cześć, moja ola ma prawie 6 m-cy, od jakiegoś czasu wydaje mi się,że ma podkrążone oczy, tzn takie sine pod oczkami, czy któraś z was też się z tym zetkneła, czy to mogą być objawy jakiejś choroby? na razie będziemy robić badanie moczu, nie wydaje mi się chora, ale wolałabym nie zbagatelizować jakiegoś problemu, który może się rozwija.
bena
2006-04-22
21:06:57
Email
czesc...nie wiem czy to Cie pocieszy ale moja coreczka tez ma podkrazone oczy( ma 4 miesiace) a od miesiaca zwrocilam na to szczegolnie uwage. Mysle sobie ze to chyba taka jej uroda...( oboje z mezem tez tak mamy)...ale zapytam sie przy najblizszej okazji lekarki.pozdrawiam...
Goga66
2006-04-22
21:34:50
Email
Zuzia też miała długi czas podkrążone oczka. Ale raczej nic jej nie było.I pewnie nic to nie oznacza ale oczywiście zwróć uwagę lekarce przy najbliższej kontroli.

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum