szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - Mój Kacper mówi mama


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
Kalina
2006-01-12
Email
To nie samowite Kacper waczyna wołać "mama"!!!!Dopiero co skończył 4 miesiąc więc uznaję to za coś wyjątkowego.Już od samego początku wszyscy zachwycali się,ze jest niezwykle rozwinięty i że bardzo dużo gawozy.Już pod koniec 3 miesiąca zaczął wołać "meme".A teraz jak coś chce ,np.spać,lub jeść zaczyna lekko łkając wołać "mama".Pewnie wyraz "mama" kojaży mu się bardziej z ratunkeim lub czymś miłym i jest wypowiadany bardziej ogólnie niż celowo do minie,ale i tak się niesamowicie cieszE.To wielki sukces mojego dziecka i mój również;)
roma
2006-01-12
16:40:50
Email
to gratuluję, to wyjątkowa chwila warta zapamietania......mój szkrabik słowo "mama' omija jak na razie z daleka hih,hih..za to w wieku Twojej pociechy mówił jejkujejku i 'oui' a teraz mówi między innymi buba:)Hmmm ciekawe na kogo tak mówi, no chyba nie na mnie... Ma 5 miesięcy. pozdrawiamy serdecznie i zyczymy nowych radosci z nowowypowiedzianych słów.
ADA
2006-01-12
17:42:30
Email
Kalina gratuluję.Jak już pisałam Oliwka jest w wieku Kacperka i też woła mama.Pierwszy raz usłyszałam jak miala 3,5m-ca.Bylam wtedy w łazience i jak usłyszałam to szybko wyskoczylam i się poryczałam.To raczej jeszcze nieświadome,ale takie piękne.Czasami nawet to tak niewyraźnie słychać mamunia.Kochane te nasze szkraby.
ADA
2006-01-12
17:43:18
Email
Kalina gratuluję.Jak już pisałam Oliwka jest w wieku Kacperka i też woła mama.Pierwszy raz usłyszałam jak miala 3,5m-ca.Bylam wtedy w łazience i jak usłyszałam to szybko wyskoczylam i się poryczałam.To raczej jeszcze nieświadome,ale takie piękne.Czasami nawet to tak niewyraźnie słychać mamunia.Kochane te nasze szkraby.
ADA
2006-01-12
17:50:31
Email
Kalina gratuluję.Jak już pisałam Oliwka jest w wieku Kacperka i też woła mama.Pierwszy raz usłyszałam jak miala 3,5m-ca.Bylam wtedy w łazience i jak usłyszałam to szybko wyskoczylam i się poryczałam.To raczej jeszcze nieświadome,ale takie piękne.Czasami nawet to tak niewyraźnie słychać mamunia.Kochane te nasze szkraby.
roma
2006-01-12
18:00:37
Email
a mój Miłosz się wtrąca i mówi mi, że Patryk powiedział mammmmmmma...Ale ja tego nie słyszałam, tak więc zostanę przy bubie:)
Eryka
2006-01-13
13:09:03
Email
To ja też się pochwalę. Mój Kacperek powiedział mama, gdy miał 2,5 miesiaca. Wiem, że to było pewnie nieświadome, ale wyartukułował to słowo bardzo wyraźnie i głośno. Oprócz tego dużo gaworzy:) Jestem baaardzo szczęśliwa:)))))
Magda
2006-01-13
18:46:59
Email
Gratuluje Kalina! Zdolnego dzieciaczka przede wszystkim, wyobrzazam sobie jaka jestes dumna! Ta chwila przede mna dosc daleko, bo moja Julka ma dopiero 6 tygodni, ale od jakichs 2 rozmawia ze mna, powtarza "aguuu" w roznych intonacjach i ja jestem dumna jak cholera, a jeszcze bardziej szczesliwa! Do tego zaczela sie glosno smiac, bo jej usmiechy juz od jakiegos czasu grzeja nasze serduszka. Wczoraj moj maz prowadzil nawet agitacje na temat pierwszego slowa. Tlumaczyl malej cierliwie i dlugo ze jej pierwsze slwo to ma byc "tata", i dlaczego tak ma byc. Cala argumentacja. Smiechu bylo co niemiara. Wszystko oczywsicie w tajemnicy przede mna (siedzialam obok na kanapie ;-) ). Pozdrawiam cieplo i jeszcze raz gratuluje!

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum