szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - Jest tu jakas Mamusia z USA?


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
Magda
2006-01-11
Email
Czesc, widzialam na kilku wpisach ze sa tu Mamusie z roznych stron Swiata, wiekszosc, oczywiscie, z Polski. Zastanawialm sie czy oprocz Niemiec, Grecji, jest tu jakas Mama z USA? Ja mieszkam w Nowym Jorku, milo byloby sie spotkac albo porozmawiac na temat lokalnych sposobow na kolki, kupki itd, bo niestety nie wszystkie specyfiki dostepne w Polsce mozna tutaj tez kupic, mimo dosc preznie dzialajacego dzialu export-import. Pozdrawiam i czekam na wpisy.
martyna
2006-03-15
22:19:23
Email
Czesc Magda,ja tez mieszkam w Nowym Jorku,takze chetnie sie z Toba skontaktuje.Mam dwojke dzieci,Zuzie 21 miesiecy i Kacpra 8 dni.Czekam na wiadomosc od Ciebie.
Magdalenka
2006-03-16
03:52:09
Email
no w koncu!!! juz stracilam nadzieje ze ktos sie znajdzie. podaje swoj adres emiail magdalenakoz@yahoo.com, albo tel: 347.448.6954 (domowy. a gdzie mieszkasz? ja na queens, na middle village, pozdrawiam cieplo, magda

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum