szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - SAB SIMPLEX


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
JAGÓDKA
2006-01-11
Email
DZIEWCZYNY CZYTAŁAM WPISY NA TEMAT KROPLI NA KOLKĘ SAB SIMPLEX. WŁASNIE ZACZEŁAM JE PODAWAĆ DZIECKU. ALE JAK NA RAZIE NIE WIDAĆ REZULTATÓW. JEŻELI JE STOSOWAŁYŚCIE NAPISZCIE W JAKICH DAWKACH, JAK CZĘSTO I PO JAKIM CZASIE ZACZĘŁY DZIAŁAĆ. I CZY W OGÓLE TEN PREPARAT JEST BEZPIECZNY ,BO PRZECIEŻ NIE MA GO W POLSCE.JA KUPIŁAM GO PRZEZ INTERNET, ALE MAM PEWNE OBAWY BO BUTELKI Z TYM LEKIEM NIE MAJĄ FABRYCZNEGO ZABEZPIECZENIA PRZY KORKU.
Karolcia
2006-01-11
20:33:17
Email
Ja mieszkam w niemczech i kilka dni temu urodziłam synka((((:No i właśnie tu w szpitalach pdają te kropelki dziecku. Mój mały dostał je zaraz na drugi dzień po porodzi bo miał bardzo silne kolki):No ale co do tego leku to tutaj ponoc lekarze nawet niechcą czasem ich przepisywać bo się śmieją , że one nic nie pomagają , że tylko są tak dla uspokojenia matki(;No ale mojemu Kacperkowi nawet pomagają bo się po nich uspokaja(:Wogóle ponoć dzieci bardzo je lubią bo lek jest bardzo słodziutki(:No ,a co do ich dawkowania to lekarz mi mówił , że można je dziecku podawać tak często jak się chce tak do łyżeczki(:Ale też położna mówiła , że niewszystkim dziecią one pomagają(:Więc niema powodow do zmartwień(: POZDRAWIAM
Dagmara
2006-01-14
16:40:07
Email
trochę dziwne że dziecko zaraz po porodzie miało kolkę bo po czym?? Kolki zazwyczaj pojawiają sie przynajmniej tydzieN-dwa po porodzie. Ja podawałam sab-simplex ale bez rewelacji-dawałam 15 kropelek tak często jak była taka potrzeba.

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum