szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - od czego zacząć dokarmianie?


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
Kalina
2006-01-11
Email
Tak sobie myślę,że powinnam zacząć wprowadzać jakieś inne produkty do diety mojego Kacperka,który jak na razie jest tylko na moim mleku.Waga i jego ogólny rozwój są jak najbardziej prawidłowe,ale chyba gdybym zaczęła podawać mu raz dziennie jakiś deserek,bądz soczek to nic by się nie stało,tym bardziej,ze kolezanka,która soją pociechę urodziła 2 tyg wcześniej juz jakiś czas dokarmia ją właśnie w ten sposób.Sama nie wiem co robić i od czego zacząć...Powiedzcie mi proszę kochane mamusie jak Wy rozszezyłyscie dietę Waszych szkrabów.I jeszcze jedno ,bardzo napiszcie proszę produkty jakiej firmy kupowałyście,bo teraz jest tyle firm zajmujących się produkcją jedzonka dla niemowlaczków,ze nie wiem jaka z nich jest najlepsza.Bardzo prosze o odpowiedz;)
Doti
2006-01-11
10:14:33
Email
Ja zaczęłam (3,5 miesiąca miała Gretka) od soczków HIPPa jabkowy, marchwiowy. Póżniej był przecier jabłkowy. Jak skończyła 4m to dałam zupki jarzynowe też HIPP. Teraz daję różnych firm bobovita, gerber i hipp
Michalina
2006-01-11
12:15:37
Email
Hipp wprowadza produkty od 4-go miesiąca. Zacznij od soku jabłkowego, jabłuszek, marchewki. Gerber ma zestaw od 5-go miesiąca. Na początku podawaj po 3-4 łyżeczki dziennie jednego produktu. I tak przez kilka dni. Jeżeli nie zobaczysz zadnych objawów alergii, to spróbuj następny produkt. Pozdrawiam
ADA
2006-01-11
18:04:48
Email
Kalina moja Oliwka jest w wieku Kacperka.Skończyła 4 m-ce 5 stycznia.Już od dwóch tygodni podaję jej soczek jablkowy Bobowita.Zaczęlam od 4 lyżeczek,co dzień więcej i od paru dni już pije z butelki ok.60ml,bardzo jej smakuje.Podaję jej tez musik jabłkowy Bobowita.Dzisiaj kupiłam musik 2 składnikowy-jabłko banan i jablko marchew i jutro jej ktoryś podam,zobaczymy.Bobowita ma napisane od 5 m-ca.Niedługo chcialabym jej też podać pierwszą zupkę.
ADA
2006-01-11
18:06:25
Email
Kalina moja Oliwka jest w wieku Kacperka.Skończyła 4 m-ce 5 stycznia.Już od dwóch tygodni podaję jej soczek jablkowy Bobowita.Zaczęlam od 4 lyżeczek,co dzień więcej i od paru dni już pije z butelki ok.60ml,bardzo jej smakuje.Podaję jej tez musik jabłkowy Bobowita.Dzisiaj kupiłam musik 2 składnikowy-jabłko banan i jablko marchew i jutro jej ktoryś podam,zobaczymy.Bobowita ma napisane od 5 m-ca.Niedługo chcialabym jej też podać pierwszą zupkę.
paren1
2006-01-11
19:08:05
Email
ja Martynce tez zaczelam podawac od czwartego miesiaca rozdrobnionego banana, starte jabłuszko, ugotowana i starta marchewke czy tez troszke zupy jaka gotowalam dla nas na obiad - wcinała az milo. Dzis ma juz 6 miesiecy i codziennie dostaje zupke jeje smakuja hippa; zupa krem z cielecina, zupa jarzynowa z ryzem, z kurczakiem itp. gorzej z iloscia, bo wrocilam do pracy a Mala robi bunt i w ciagu dnia jak mnie nie ma to zjada pół słoiczka zupki, 120 ml mleka i to na sile, a do picia przegotowana woda. poza tym jak widzi, ze my cos jemy lub pijemy to automatycznie otwiera buzie i az sie prosi by ja tez poczestowac. dostaje wiec do posmakowania kanapke, skorke od chleba tez gryzie namietnie, lize cytryne i nawet sie nie skrzywi. praktycznie do polizania dostaje wszystko. mysle ze to ok bo poznaje nowe smaki i moze nie bedzie kiedys grymasila, ze tego czy tamtego nie chce zjesc.

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum