szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - Gaworzenie


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
Magda
2006-01-09
Email
Dziewczyny! W jakim wieku Wasze dzieci zaczely gaworzyc, albo gluzyc? Moja Julka ma 5 tygodni, a wlasciwie prawie 6, a prowadzi juz ze mna regularne rozmowy! Zaczela jakies poltorej tygodnia temu, przed ukonczeniem miesiaca zycia. Czy to normalne? Myslalam ze dzieci zacynaja byc rozmowne w wieku ok. 2-3 miesiecy. Czy to nie za szybko?
Goga66
2006-01-09
23:17:27
Email
chyba to normalny moment. Zuzia też coś koło tego zaczęła być rozmowna. Później różnie bywało. Miała okresy milczenuia i gadulstwa na zmianę.Potem krzyczała i do teraz to robi na zmianę z gaworzeniem
MoNiSiA
2006-01-10
00:01:54
Email
Dokładnie zgadzam się z Gogą66, to raczej Madziu nie gaworzenie tylko własne 'gadanko'. Gaworzenie raczej składa się z : bububu, bababa, gagaga, itd. Moja córcia 'mówiła' w wieku Twojej córci : aghiiii... Zresztą wszystko opisane na blogu ;) www.jula.dzidzi.pl Zapraszam, pozdrawiam :***
Eryka
2006-01-10
10:43:01
Email
Z "gadaniem" to różnie bywa. Jedne dzieci gaworzą wcześniej, inne później. Mój Kacperek dużo gada gdzieś od miesiaca (ma teraz skończone 3). I muszę sie pochwalić, że gdy miał 2,5 miesiaca powiedział MAMA. Wiem, że nie było to jeszcze świadome i pewnie nieprędko uda mu sie to słowo powiedzieć z celowym zamierzeniem, ale jestem cała happy!!! Tym bardziej, że wysylabizował go bardzo wyraźnie i głośno. Cały czas dźwieczy mi w uszach:)))))

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum