szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - Pięlęgnacja miejsc intymnych


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
Agata
2005-02-10
Email
Moje pytanko kieruję do mam dziewczynek. Jak pielęgnujecie miejsce intymne waszych córeczek. Bo mnie pediatryca zwróciła poprzednio uwagę, abym Broń Boże nie posypywała pudrem, bo może dojść do zakażenia dróg moczowych. A kremować mam tylką pupkę i to tak aby nie nałożyć kremu na wargi sromowe. Z początku tak własnie robiłam, ale od tamtej pory przestałam. Maleńka ma ładną skórę, żadnych podrażnień i itp., ale nie jestem pewna czy sama woda z mydełkiem wystarczy??
Jagoda
2005-02-10
13:05:42
Email
Wystarczy. Trzeba jeszcze myć między wargami sromowymi, bo tam gromadzi się złuszczony naskórek, ale woda z mydłem wystarczy.
Mała
2005-02-10
15:50:47
Email
Jasne że wystarczy.Tylko ja zawsze mam wrazenie ze mydło wysusza, dlatego i tak zawsze kremuję.Mimo że ma piękną skórkę i 0 podrażnień.
Mała
2005-02-10
15:51:22
Email
A tak poza tym używacie chusteczek nawilżonych?
Agata
2005-02-10
17:51:45
Email
Ja używam chociaż staram się to robić niezbyt często. No wiadomo, jak jest kupka to najlepsza woda. A w nocy jak zrobi tylko siusiu to używam chusteczek
Jagoda
2005-02-10
18:43:54
Email
Ja używam chusteczek tylko "do wyjścia", bo one zawierają jakieś paskudztwa, które zaostrzają mojej małej to cholerne zapalenie skóry.
kyja
2005-02-10
21:30:13
Email
ja tez uzywam chusteczek 'na wyjscie', a normalnie przemywam malemu pupe i klejnoty;-]ciepla wada.jak wyszlo mu AZS, lekarki odradzaly czeste stosowanie chusteczek nawilzanych.Pomomo roznych testow i aprobat roznych stowarzyszen i instytutow, to jednak chemia.Ja bym nie chciala ciagle sie wycierac takimi chusteczkami;-]]]Jagoda, moze spróbuj mała kapac co jakis czas w krochmalu, albo upudruj jej pupke maka ziemniaczana//Misiowi to pomaga.sorry za brak polskich liter-mały spi na reku;-], pozdrawiam
Jagoda
2005-02-10
22:21:39
Email
Mała pupcię ma śliczną. Jak używam chusteczek do pupy, to świeże zmiany wyskakują na twarzy :))) Ale zależność, nie??? Teraz mamy zdecydowaną przewagę zmian suchych. Ale mąka kartoflana to dobry pomysł. Dzięki :)
Mała
2005-02-11
08:54:21
Email
Przy siusiu używam chusteczek, przy kupce wodę z mydłem.Wiadomo ze wodą dokładniej się umyje niż chusteczką.A co do chusteczek, to mimo że w sumie ich sporo używam Natalka ma piękną pupkę.Zero podrażnień sero zaczerwienionych krosteczek, zero czegokolwiek.Moze dlatego ze przy każdym przewijaniu smaruję kremem.Bardzo lubię linomag, choć jest troszkę drogi, no ale super:)

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum