szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - Sztuczne mleko


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
Doti
2006-01-08
Email
Greta jest już drugi tydzień na sztucznym mleku (NAN2) i od tego momentu robi strasznie zbite i twarde kupy, dość się przy tym męczy. Tak sobie myslę, że to przez mleko i niewiem na jakie zmienić i czy sie poprawi. Powiedzcie czy to normalne i mam przywyknąć? Daję jej jabłko, soczek i poję herbatką ale nie pomaga.
dominikasz
2006-01-08
15:48:26
Email
spróbuj dać jej lacidofil-wsypuj raz dziennie do mleka i herbatkę rumiankową mocniejsza niz zwykle.jesli to nie pomaga zanim zmienisz mleko poradz sie lekarza.jesli dziecko nie moze zrobić kupki mozesz spróbować czopków glicerynowych.pa
Magda
2006-01-08
16:41:52
Email
Mozesz tez sprobowac syropku Lactulosum, jest z laktuloza. Nie wchlania sie ale ulatwia wchlanianie wody i przez to kupki sa bardziej miekkie. Ten syropek nie szkodzi dziecku.
ila
2006-01-08
18:43:18
Email
u mnie podobnie jak u Doti po bebiko 2, to chyba przez mleko, a macie jakieś doświadczenia z bebilonem 2? ola piła wcześniej bebiko omneo, ale chciałam już jej zmienić na zwykłe i na razie kupki są bardzo brzydkie, jak nie zmienią się to będzie trzeba zmienić mleko
NIECHA
2006-01-08
19:43:49
Email
Ja od samego poczatku miałam problem z kupkami Adasia. Najpierw nie robił po klika dni. Teraz robi dziennie 2-3 ale tez sa twarde zbite i prawie czarne. Daje mu Bebilon 2. Przeczytałam ze to może byc po kaszkach ryżowych,więc od dwóch dni nie djaę mu kaszek tylko kleiki kukurydziane. Czekam na rezultat.
ADA
2006-01-08
20:12:47
Email
Oliwka jest na piersi,ale raz dziennie,na noc dostaje sztuczne.Przyzwyczajam ją powoli,bo kiedyś trzeba wrócić do pracy:-( Dałam jej najpierw NAN HA i tak jak u Grety,kupki były strasznie zbite.Pediatrzyca poradziła podać Bebiko Omneo i kupki są rzadsze,ale zapach nieciekawy:-)Dodam,że Nana nie chciała pić,wyrywała się,a Bebiko zaskoczyla od razu.Zobaczymy jak będzie dalej.
ADA
2006-01-13
20:58:16
Email
Mam mały problem.Mała dostaje na noc mleko Bebiko Omneo.Widać,że jej smakuje,ale pije na raty.Wypije jakieś 80-90ml i odpycha ręką butelkę.Jest spokojna i odkładam ją do łóżeczka,a po chwili marudzi.Wtedy biorę ją i podaję jeszcze raz butelkę.Wypija 30-40ml.Nie wim jak mam to rozumieć.

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum