szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - poduszka


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
Doti
2006-01-07
Email
Od kiedy niemowlaczek może spać na poduszce?
Goga66
2006-01-07
22:29:32
Email
To ciekawe pytanie. Ja myślę, że czym dłużej płasko, tym lepiej. Z tym, że zaleca się pod nóżki łóżeczka albo pod materac podłożyć grubą książkę, żeby dziecko miało główkę nieco wyżej. Ja Zuzi czasami daje jej poduszkę, taką z kompletu pościeli niemowlęcej, kiedy ma katar. Ale ta poduszka ma grubość najwyżej 2 cm. Jest całkiem płaska
Doti
2006-01-07
22:33:53
Email
O Goga, jesteś!! myślałam, że forum wymarło..Gretka ma postawione łóżeczko na książkach (Tolkien, władca pierścieni- byłam w trakcie czytania)
agnieszka74
2006-01-08
08:43:44
Email
Doti a moze taką :http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=79812897
mój Kubus spał na takiej, teraz mu dodatkowo podkładam zwykłą poduszeczkę. Ksiazek nigdy nie podkładałam ;))

agucha
2006-01-08
17:02:19
Email
Ja kupiłam Natali taką jaką pokazuje Aga74 jest świetna ale okazało się że Natka jest uczulona na pianke z której jest zrobiona :( więc teraz mała śpi na podręcznikach do filozofii :))) oczywiście podłożonych pod materac , może wyrośnie z niej mały filozof :) pozdrawiamy
Magda
2006-01-10
21:05:47
Email
Moja Julka spi na duzym kapielowym reczniku zwinietym w rulon i podlozonym pod materacyk. Materac jest sztywny i dosc twardy, wiec sie nie ugina. tak poradzila mi moja pediatra.
Kalina
2006-01-12
14:43:16
Email
Mój Kacperek śpi na poduszcze z kompeletu pościeli,jest bardzo cieniutka,więc nie sądzę by mogła byc dla niego szkodliwa.Kładąc go do snu,uważam by szyjka Kacpra lezała dokładnie na końcu poduszki,w ten sposób delikatna wnęka stworzona m-dzy głową ,a krękosłupem jest uzupełniona przez cieńką poduszeczkę.

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum