szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - jakie sztuczne mleko?


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
Ika
2006-01-05
Email
Mam koleżankę (ona nie ma dostępu do neta) i ma problem. Jej synek ma 9 miesięcy i skazę białkową, bardzo chciałby go odstawić od cycusia, ale nie moze uzywac mlek dostepnych na naszym rynku żadnej Nany, Bebiko Pepti, sojowego, moze ktoras z Was zna jakieś mleko, które nadawałoby sie na jej maluszka. Pozdrawiam was wszystkie i czekam na odpowiedź. Pa
Nika
2006-01-05
10:08:47
Email
Witaj. ponoć na skazę białkową ponoć najlepsze jest kozie mleko, teraz jest dostępne w hipermarketach.Moja znajoma kupowała mleko kozie od takiej babki i tak wyleczyła dziecko
Doti
2006-01-05
10:58:29
Email
Chyba też Nutramigen- dostępny w aptece na receptę. Cena ok.18zl
Goga66
2006-01-05
11:38:05
Email
dużo dzieci uczulonych na mleko krowie jest te ż uczulonych na kozie - trzeba uważać!
Ika
2006-01-05
13:54:50
Email
dzieki dziewczyny, a nie wiecie jakie tabletki z wapniem mogłaby uzywac moja koleżanka w związku z tym, ze nie może jeść niczego z białkiem?
Basia
2006-01-05
17:01:25
Email
Vitrium Calcium - chyba że przekręciłam nazwę. ale to poleciła mi alergolog mojego dziecka.

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum