szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - opiekunka


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
mewamac
2006-01-03
Email
Dziewczyny pomóżcie. W lutym wracam do pracy, więc Mała (5 m-cy)będzie musiała zostać z opiekunką. Jestem umówiona na spotkania z dwoma paniami, ale zupełnie nie wiem jakie wynagrodzenie powinnam zaproponować. Będzie to praca 8 godzin dziennie 5 dni w tygodniu. Dodam, że mieszkam w małym mieście i chciałabym żeby opiekunka przychodziła do nas do domu. Proszę podzielcie się swoimi doświadczeniami. Z góry dziękuję i pozdrawiam
Ewka25
2006-01-04
11:46:21
Email
Płacę niani 4 zł/godzinę-przychodzi do nas.Mieszkam w Zabrzu.
Goga66
2006-01-04
16:50:56
Email
W Warszawie raczej nie zejdzie się poniżej 5 zł za godzinę a nawet 6 zł. Moja koleżanka płaciła 1800 miesięcznie :(Ja obliczam, że na 10 godzin dziennie (praca plus dojazdy) musiałabym wydać ok. 1200-1400 zł. Masakra!!!
kyja
2006-01-04
18:37:20
Email
we Wrocławiu jest średnio drogo:za 8 h -czyli jak cały etat-800 zł, mniej godzin-po 5zł /h.Oczywiście, można płacic więcej, ale też i mniej-znajoma płaci starszej pani-opiekunce 600zł za 8h.Myślę,że mozna się zawsze jakoś dogadać

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum