szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - Zabawki


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
sylwia
2005-02-08
Email
Interesuje mnie Wasza opinia na temat zabawek. Czy jestescie zakupowaniem zabawek firmowych, czy raczej tanich? Moje dziecko bawi sie fisherem 15 minut, bo to nowa zabawka, a do ulubionych jego zabawek nalezy samochodzik za 5 zł.
ines
2005-02-09
10:25:32
Email
Moim zdaniem powinny to być przede wszystkim zabawki bezpieczne dla dziecka. Można kupić dobre zabawki w normalnych cenach a niekoniecznie płacić bajońskie sumy za logo znanej firmy-tym bardziej, że jak sama widzisz gust dziecka jest trudny do przewidzenia. Córeczka znajomych dostała ostatnio super grzechotkę a i tak najbardziej zafascynowało ją pudełko-opakowanie. Sama miałam kilka zabawek- taniutkich szkaradków a były to moje ukochane i najlepsze zabawki.
ines
2005-02-09
10:26:12
Email
Moim zdaniem powinny to być przede wszystkim zabawki bezpieczne dla dziecka. Można kupić dobre zabawki w normalnych cenach a niekoniecznie płacić bajońskie sumy za logo znanej firmy-tym bardziej, że jak sama widzisz gust dziecka jest trudny do przewidzenia. Córeczka znajomych dostała ostatnio super grzechotkę a i tak najbardziej zafascynowało ją pudełko-opakowanie. Sama miałam kilka zabawek- taniutkich szkaradków a były to moje ukochane i najlepsze zabawki.
kyja
2005-02-09
11:40:01
Email
pewnie,ze powinny byc ,przede wszystkim, bezpieczne dla dziecka.A co do firm...właściwie Misio jest zbyt mały, aby kupować mu jakieś skomplikowane zabawki-bawi się tym,co ma( 99% zabawek i w ogóle wszystkiego dla niego, od ubranek po wózek, dostał), nie wybrzydza;-))hehe, zobaczymy jak to bedzie w przyszłości.Myślę,że poza bezpieczeństwem, ważne dla małych dzieci są kolory, kształt zabawki, elementy, które będą stymulować rozwój dziecka podczas zabawy.I tu chyba nie bedzie istotne czy zabawka jest znanej i drogiej firmy, czy taka za przysłowiowe 5zł-ważne,żeby spełniała wszystkie niezbędne funkcje
Mała
2005-02-09
16:02:57
Email
Co do zabawek ma na razie luz-większość z nich to prezenty:).My kupiliśmy jej jak na razie tylko książeczkę gryzaczek i kloce.Przy wyborze zabawek patrzę przede wsyztskim na to od jakiego wieku one są i na kolory, i zaokrąglone (choć troche) kształty.Te najtańsze plastikowe zabawki, które dostała od niektóych gości są cóż...ile razy walnęła się nimi w główkę to nie zliczę.
Mała
2005-02-09
16:06:34
Email
Aha, zapomniałąm dodać.Dla mnie pzry wyborze zabawek tak naprawdę nie jest ważna firma.Jak mówiłam, wiek dziecka, kolory i kształty.Co z tego jeżeli zabawka będzie miała jakieś tam super logo i super wysoką cenę, a będzie miała smutne kolory i ostre kanty.natalka nawet jej by nie wzięłą do ręki.
Dorota
2005-02-15
15:06:07
Email
Mój syn ma całą mase zabawek:) Samochody, klocki itd. Ale najlepij bawi się spinaczami do bielizny:) i jedną zabawką z fishera, którą dostał na roczek od swojej cioci. Teraz na gwiazdkę od babci dostał mini organy, ale już mu się znudziły. Ja wpadłam na pomysł wymieniania się zabawkami. Jeśli istnieje taka możliwość. Dzieci szybko się nudzą zabawkamii dlatego nie ma sensu kupować ich dużo - no chyba że dostanie w prezencie:)

Kamila
2005-02-16
09:30:31
Email
Popieram dziewczynki wszystko co napisałyście, nie będę się powtarzać co do koloru, marki no i cen... choć z maty eduk. firmy TINY LOVE jestem zadowolna-Kinia też. Ostatnią najbardziej ulubioną zabawką mojego dziecka jest karton po soku, lub puszka po piwie... :)))
Mała
2005-02-21
13:38:42
Email
Natalki ulubioną zabawką jest przede wszystkim kostka(super sprawa), książeczka i maskotka firmowa z pracy mojego męża:)

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum