szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - Jak zasuszyc pokarm? Pomocy!


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
Magda
2005-12-29
Email
Mam pytanie w kwestii pokarmu. Karmie mala wylacznie butelka. W piersiach mam jeszcze resztki pokarmu, sciagam raz dziennie znikome ilosci, ale nie za bardzo wiem jak spowodowac, aby pokarm zanikl. Nie wiem, czy zaprzestac sciagania? Boje sie zeby w koncu nie dopadlo mnie zapalenie piersi, jezeli zaprzestane sciagania. Co robic w takiej sytuacji, jak doprowadzic do zasuszenia pokarmu? Bardzo prosze o odpowiedz doswiadczone karmiace!
anika
2005-12-29
17:41:10
Email
Przestań sciagać pokarm. Tak długo jak bedziesz to robić pokarm bedzie sie pojawiał. Jeśli to są faktycznie znikome ilości to raczej nie grozi Ci zastój czy zapalenie piersi. W czasie jak odstawiałam małą od piersi karmiłam ją juz tylko wieczorem jak juz byla najedzona kaszka i wlsciwie potrzebowała cyca tylko zeby zasnąć. Jak juz upelnie ja odstawiłam to nie odciagałam pokarmu, sam zniknął. Przez pare dni moglam jeszcze wycisnac pare kropelek ale w tydzien po juz nie bylo nic. Radze Ci zaprzestac odciagania a gdyby po jakims czasie mleka naplynelo duzo to odciagnac ale nie wszystko. Pokarm sam sie spali. Zycze sukcesów :-)
Magda
2005-12-29
19:03:55
Email
Dziekuje, Anika. Odkad sciagam raz na dzien malutko, piersi robia mi sie coraz wieksze i jedrne, wczesniej, jak sciagalam czesciej, mialam takie flakulce, teraz wracaja do stanu sprzed ciazy, dlatego balam sie ze to gromadzacy sie pokarm, a poniewaz nasluchalam sie o zapaleniu piersi, balam sie zeby mnie sie to nie przytrafilo, bo wiem ze bol jest okropny no i klopot. Pozdrawiam cieplutko, Magda

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum