szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - kiedy jabłuszko?


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
asia_
2005-12-27
Email
chciałam zapytać kiedy wprowadzacie jabłko, mała skonczyła dzisiaj 4 miesiące i jest karmiona sztucznym mlekiem Nan Ha 1 i od dzisaj zamierzam dać łyżeczkę w sumie jabłuszka a Wy kiedy wprowadzacie? co potem po jabłuszku?
Doti
2005-12-27
14:57:39
Email
Jak skończyła 4 miesiące to dałam soczek marchwiowy Hippa..z łyżeczki bo gęsty był... szybko zaczęłam wprowadzać nowe rzeczy- alergii brak (co mnie cieszy), i chcę powoli kończyć karmienie piersią, bo Greta to mamin cycek...budzi się w nocy jak tylko wyczuje brak piersi i nie spi tylko czuwa. Dokarmiam ją Nanem zwykłym, a właściwie to karmię.

Dagmara
2005-12-29
22:33:37
Email
Mój Mateusz ma 3 m-ce i 9 dni i właśnie dziś pierwszy raz dostał łyżeczkę startego jabłuszka. Ma zaparcia i pediatra zaleciła żeby mu zacząć juz podawać to może będzie lepiej z tą kupką bo nawet po 4 dni nie robi..

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum