szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - Aby nam święta... :)


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
Goga66
2005-12-22
Email
Razem z Zuzią życzymy Wam mamusie i tatusiowie oraz mamusie jeszcze niedokończone ;-) (ciężarne) wiele ciepełka i bliskości, miłości i nuty magii wokół i cichych płatków śniegu spokojnie zaglądających do okien i radosnych uśmiechów Waszych maluszków przez następny rok.


Kamila
2005-12-22
13:47:09
Email
Świąt białych, pachnących choinką, skrzypiących śniegiem pod butami, spędzonych w ciepłej, rodzinnej atmosferze, pełnych niespodziewanych prezentów.. Świąt dających radość i odpoczynek oraz nadzieję na Nowy Rok, żeby był jeszcze lepszy niż ten, co właśnie mija.. życzą Kamila i Kinia :)

roma
2005-12-22
22:21:29
Email
DZIĘKUJEMY, także ja z Miłoszem i Patryczkiem życzymy wszystkim szczególnych, radosnych chwil nie tylko przy wigilijnym stole.. prawdziwego rodzinnego ciepła, kolorowych myśli i słów,żeby ten czas stał sie zarzewiem pięknych spełnień w Nowy Rok 2006,żeby problemy były zdziesiątkowane a najlepiej żeby ich wogóle nie było:)lub jeśli się pojawią,żeby szybko znikały,zdrowia,jak najbardziej zdrowia,a dzieciaczkom wszystkim szczególnie zdrówka życzymy, szybkich osiagnięć,dużo radości i miłości, bezbolesnego ząbkowania tym, które ząbkują:)dzielnego pokonywania przeszkód na drodze tym, które już zaczynaja chodzić,kolorów, pięknych snów i usmiechów
renya
2005-12-23
19:06:58
Email
Niech magiczna noc Wigilijnego Wieczoru przyniesie Wam spokój i radość. Niech każda chwila Świąt Bożego Narodzenia żyje własnym pięknem, a rodzinna atmosfera przepełni Was miłością i szczęściem. Niech spełnią się wszystkie Wasze marzenia. Moc serdeczności świątecznych dla obecnych i przyszłych mam i tatusiów Renya i Alinka

Anula
2005-12-24
13:14:16
Email
Wszystkiego najlepszego z okazji Świąt Bożego Narodzenia oraz szczęśliwego Nowego Roku 2006 życzą dla wszystkich dzieciaczków z rodzicami - Ania, Maciek, Rafał i Nikola:-)
Eryka
2005-12-24
14:12:25
Email
Gorące życzenia opieki Bożego Dzieciątka, zdrowia, spełnienia marzeń, szczęścia w życiu rodzinnym i sukcesów w zawodowym życzą wszystkim internetowym ciociom i wujkom z ich pociechami Eryka i Kacperek:)
goga show
2006-03-30
11:08:48
Email
hihi
Goga66
2006-03-30
11:27:32
Email
niedługo już wielkanoc :)) Ale ten czas leci :) Zuza juZ staje i siedzi a wtedy zaledwie się obracała na boczki :)
Michalina
2006-03-30
12:36:06
Email
Kurcze, to prawda. Zaraz kwiecień :)
Kamila
2006-03-30
12:55:34
Email
Właśnie, dziewczyny jak planujecie spędzić święta? W tym roku robię u siebie :) przychodzą moi rodzice i mój brat z dziewczyną. Na drugi dzień mamy zaproszenie na piąte urodziny kuzynki Kini :) na początku myślałam, żeby gdzieś wyjechać, w zeszłym roku o tej porze byliśmy a małą w Kazimierzu. Odwiedziliśmy piękny pensjonat parę kilometrów od Kazimierza :) wspaniała atmosfera, bardzo mili gospodarze, którzy właśnie organizują Wielkanoc i Boże Narodzenie. Zapewniają wiele atrakcji, przejażdżki bryczką, malowanie jaj, mają zwierzątka w gospodarstwie (konie, kozy) dla dzieci świetna zabawa :) tak właśnie myślałam, żeby tam pojechać w tym roku, ale jakoś mi tak smutno zostawiać rodzinkę bez jedynej wnuczki..

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum