szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - brak apetytu


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
lulka
2005-12-19
Email
witam Was , jestem mamą 8 mies Uli ,moja cora najchętniej je z cycusia ,prawie każdy inny posiłek zjada tylko przy zabawianiu. wiem ,że takie rozwiązanie nie jest dobre i gdy przychodzi pora karmienia wiem, ze znów moje dziecko będzie jadło bez apetytu - co mam robić?
Goga66
2005-12-19
12:48:05
Email
Moja 6-mies. Zuzia zaciska szczęki i wszystkiego odmawia :( Szukam jakiś rozwiązań. Nie chcę jej zmuszać. Jabłuszko jadła całe 4 dni, piątego odmówiła. I na tym się skończyło.
Michalina
2005-12-19
15:49:42
Email
Mój Łukasz zaczyna preferować jedzenie "dla dorosłych". Rano nie chce jeść kaszki, ale chętnie pałaszuje chleb z masłem i szynką. Na widok słoiczkowej zupki odwraca głowę, ale gdy ja mam coś na talerzu to potrafi warować przy stole głośno domagając się mojego obiadu. Zupki Gerbera nie tknie, ale zje całego ziemniaka z mojego talerza albo łaskawie podzieli się ze mną moją zupą pomidorową. Pediatrzyca radziła aby unikać jedzenia typu parówki Morlinki, albo warzyw z niewiadomego źródła pochodzenia. No, ale co mam zrobić skoro dziecko odmawia jedzenia słoiczkowych potraw. Zostaje mi gotowanie warzyw i mięsa z osiedlowych sklepików... no chyba nie zaszkodzą.

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum