szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - Lęki i niepokoje


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
Kalina
2005-12-16
Email
Powiedzcie czy nie ogarnia was czasami taki lęk lub obawa,gdy słyszycie o jakimś chorym dziecku u którego obiawy choroby pojawiły się w poźniejszym dzieciństwie?Boże jak sobie pomyślę,ze coś złego mogłoby spotkac moje dziecko to az łzy mi sie cisną do oczu.A przecież tak często się zdaza ze dziecko rodzi się "niby zdrowe"a poźniej okazuje się,ze cierpi na jakąs nieuleczalną chorobę...Czasami nie wiem skąd dopadnie mnie taki niepokój o zdrowotną przyszłość mojego synka.Wiem,ze Kacperek urodził się zdrowy..ale...no właśne ale nigdy ne wiadomo co przyniesie kolejny dzień.Powiedzcie czy Wy także macie tego typu obawy?
Goga66
2005-12-17
19:52:03
Email
Czasem przychodzi mi to do głowy, zwłaszcza, że moi znajomi tak mięli z mlodszym synkiem. Wyszła choroba genetyczna. Ale staram się odpędzać takie myśli. Kto wie, co komu następny dzień przyniesie? Możemy nie wrócić do domu, bo coś się stanie i przeniesiemy się na Łono Abrahama. Jakby tak o tym myśleć, to można zwariować. Możliwości i chorób są tysiące jeżeli nie miliony, i takie myślenie NIE MA SENSU
Goga66
2005-12-17
19:52:23
Email
Czasem przychodzi mi to do głowy, zwłaszcza, że moi znajomi tak mieli z młodszym synkiem. Wyszła choroba genetyczna. Ale staram się odpędzać takie myśli. Kto wie, co komu następny dzień przyniesie? Możemy nie wrócić do domu, bo coś się stanie i przeniesiemy się na Łono Abrahama. Jakby tak o tym myśleć, to można zwariować. Możliwości i chorób są tysiące jeżeli nie miliony, i takie myślenie NIE MA SENSU

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum