szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - nocnik


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
Kalina
2005-12-14
Email
Długo zastanawiałam się jaki prezent mogę zrobic na święta mojemu synusiowi i doszłam do wniosku,ze najbardziej praktycznym będzie nocnik...promlem w tym,ze nie wiem jaki wybrac...kolezenka odradza mi ten z grający,bo podobno stresuje malucha...sama nie wiem jaki kupić.Powiedzcie mi w jakie nocniczki siusiacie wasze pociechy i od kiedy zaczełyście przyzwyczajać malucha do nockiczka?
anika
2005-12-14
16:23:56
Email
Kalina nocnik z pozytywka chyba nie stresuje za bardzo maluszka bardziej sluchajacych rodziców :-) Wazniejsze jest chyba zeby bylo tam oparcie. Ja mojego szkraba sadzalam na nocnik od 7 czy 6 miesiaca (jak juz pewnie siedziała). Jedni krytykuja to ze za wczesnie bo dziecko sie znudzi i nie bedzie chcialo siadac jak przyjdzie faktycznie na to czas, ale moja coreczka ma dzis skonczone 16 miesiecy i sama przynosi mi nocnik jak chce siusiu czy kupke.
Michalina
2005-12-15
12:36:25
Email
Moje dziecko (11 miesięcy) ma 2 nocniki i z żadnego nie chce używać zgodnie z przeznaczeniem. Jeden z nocników traktuje jako jeździk (siada na nim odwrotnie, odpycha się nóżkami i stara się jeździć po mieszkaniu). Drugi nakłada sobie na głowę. I co tu robić?
Goga66
2005-12-15
14:35:38
Email
Cieszyć się - masz kreatywne dziecko ;-)
aśka
2005-12-16
15:09:09
Email
http://niemowle.onet.pl/1234120,4,1,1117,7554,wszystko.html
amelia
2005-12-16
22:22:28
Email
Moje dziecko ma nocniczek w kształcie foki jest stabilny i dosyć wygodny bardzo lubi na nim siedzieć. Co prawda zaczęłam ją sadzać dopiero jak skończyła rok, ona jakoś późno zaczęła siadać i ciągle wydawało mi się, że jest taka malutka? Teraz ma 16 miesięcy i chętnie korzysta z nocnika może jeszcze nie woła, ale ma dość wyregulowany harmonogram potrzeb fizjologicznych. Nie pamiętam, kiedy zrobiła kupkę w pieluszkę teraz pracujemy nad siusiu.

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum