szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - spacerówka


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
Kalina
2005-12-14
Email
No witam ponownie moje panie;)Powiedzcie mi jaką powinnam kupić spacerówkę...wiem ze do wiosny trochę duzo czasu,ale wolę sie juz zorietować.Noby mam wózek z któreko można zrobić spacerówkę,ale ja wolałabym taką normalna gotową,a nie do przerabiania z głębokiego.To jak,poradzicie mi???
MoNiSiA
2005-12-14
15:04:44
Email
Oooo dobrze, że został poruszony ten temat, tak samo jak Ty Kalinko chciałabym to wiedzieć od doświadzczonych mam :)
anika
2005-12-14
16:19:07
Email
Oj jak miło być w gronie bardziej doświadczonych mam :-)Powiem Wam jaki ja błąd (a może to nie był błąd) zrobilam. Kupiłam wózek MaxiCosi z gondolą, spacerówką i możliwościa zamowcowania nosidełka. W tej kwestii to superowy był wybór. Kółka za poradą koleżanek mam wybrałam gumowe pompowane. I tutaj sie zaczyna problem. Wózek jest przez to strasznie szeroki. Jako spacerówka jest super wygodny i duży (mała w ciagu dnia poprostu w niej spi), ale jakiekolwiek wyjscie samodzielne do sklepu to udreka. Czesto nie mieścimy sie w drzwiach. Poza tym pakowanie go do samochodu tez wymaga troche siły. Postanowilam ze na wiosne kupie zwykla parasolke. No wlasnie, ale to nie takie proste. Upatrzylam juz sobie nawet taka jedna Maclarena, ale teraz kosztuje ponad 800zł. Moze do wiosny troche stanieją. Ogladalam wiele wozkow i powiem wam ze ten wydaje sie najlepszy. Sa chicco za 250 zł ale sa tak nietrwale (tu gdzie mieszkam jest jeszcze duzo uliczek bez twardej nawierzchni :-() wiec chyba pozbieram przez zime troche kasy i zainwestuje w pewny zakup.
Kacha
2005-12-28
22:01:05
Email
Dziewczyny, mam pytanie. Czy ktoras z Was uzywa wozka trojkolowego? Napalilismy sie z mezem na trojkolowa spacerowke Quinny nie wiemy jednak czy bedzie sie dobrze prowadzic. Te wozki nie sa niestety tanie(sa za to male i lekkie) i dlatego nie chcielibysmy wtopic pieniedzy. W naszym miescie nie ma tez sklepu firmowego, wiec nie ma jak sprawdzic. Moze ktos z Waszych znajomych uzywa takiego? Odpiszcie, jesli cos wiecie na ten temat. Dzieki.
anika
2005-12-28
22:05:41
Email
Kacha nasze Maxi Cosi jest trójkołowe i jestem zachwycona. Przednie koło obraca sie o 360 stopni, ale w razie co mozna je zablokowac. Szczerze mówiąc cały czas jest zablokowane. Pierwszm naszym wyborem było Quinny, ale jak jechaliśmy je kupować to akurat zabrakło, a poniewaz czas na naglił kupiłimy maxi cosi. Mam zanjomych którzy uzywaja quinny i sa bardzo zadowoleni. Zapewniam Cie że trójkołowe wózki są tak samo stabilne jak czterokołowe.
Kornela
2005-12-29
11:31:01
Email
Moi znajomi tez używają trójkołowe Quinny i też są bardzo zadowoleni. Te wózki mają jeszcze jedną zalete, super sie składają.
NIECHA
2006-01-01
22:01:49
Email
Hej ! Ja korzystam z wózka trójkołowego Implast.To taka polska wersja Quinny. Oczywiście jest gondola wpinana, fotelik samochodowy i spacerówka. Na początku byłam zachwycona, bo na trzech kółkach pompowanych rzeczywiście jeżdzi sie super. Ale przestałam się zachwycac, jak mój cztero miesieczny Adaś przestał się mieścić w gondoli. Jak załozyłam mu kombinezon i kocyk to dziecko poprostu nie miało gdzie sie ruszyc . I tak czteromiesięczne niemowle musiałam włożyc do spacerówki, a niestety w spacerówce dziecko nie jest tak ochronione od wiatru i zimna jak w gondoli. Jakoś do wiosny sie pomęczymy. Także mamusie, które zastanawiacie sie nad kupnem wózka radze kupić porządny głęboki wózek a potem spacerówke. Moja kuzynka tak zrobiła i dziecko woziła w głębokim wózku do ośmiu mięsięcy. Pozdrawiam Aga
kyja
2006-01-01
22:23:07
Email
też się cieszę,że ten temat został poruszony na forum:-)my co prawda mamy już za sobą przejście z głębokiego wózka na spacerówkę, ale na wiosnę chciałabym przejśc na spacerówkę w typie "parasolki", najlepiej składanej. Micha woziłam w głębokim wózku (miał też do montażu wersję spacerową), który miał z 8 lat (obszyty materiałem w piękne kwiatry:-),wzbudzał zawsze zainteresowanie w parku,hihi:-)), gdy Micho skończył 8 miesięcy przesiadł się na spacerówkę firmy Deltim, model "Krzys" ( ma ze 4-5 lat), jestem z niego bardzo zadowolona.Obydwa wózki dostałam od koleżanki i w końcu chciałabym jakiś wózek kupić Misiowi:-))Dziewczyny poradźcie, wózki-"parasolki" jakich firm omijać szerokim łukiem, a jakie są godne polecenia?
Doti
2006-01-02
09:09:49
Email
my mamy parasolkę maxi-cosi citi taxi. Narazie jeżdżę nim po domu (wpinam fotelik). Zabieram go też jak jade na zakupy. Ma gumowe lane kółka z możliwością blokady, nie trzeszczy. Kupiłam go na Allegro w rewelacyjnym stanie za 400zł w sklepie kosztuje ok. 900(jak dla mnie za drogo). No a głęboki to mamy mutsy i Greta powoli przestaje się mieścić w gondolce i myślę sobie, że jeszcze z miesiąc i będzie przeprowadzka do spacerówki.

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum