szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - HERBATKI


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
roma
2005-12-12
Email
Jak na razie mały pił Plantex...Teraz się zastanawiam jakie herbatki najlepiej mu podawać.Kupiłam kilka herbatek z HIPPA...rumiankowa, na przeziębienie, na lepsze trawienie.. Jaka jest najlepsza? Szkoda, że wszystkie są dosładzane..Jakie herbatki podajecie swoim dzieciaczkom [ mój ma 4 miesiące]czy wogóle podajecie?
Izka
2005-12-12
22:20:32
Email
Mojemu maluszkowi podaję Plantex, starszemu też podawałam a jak skończyły sie kolki i pzrygody z brzuszkiem to specjalnie go nie poiłam herbatką. Jeśli nie chcesz dosładzanych to możesz parzyć takie w woreczkach z Herbapolu koperek lub rumianek.
Doti
2005-12-13
09:11:00
Email
Ja daje Gretce herbatkę HIPPA na przeziębienie(miała katarek), a tak na co dzień rumiankową też HIPPA.
Goga66
2005-12-13
11:37:21
Email
No właśnie - wszystkie HIPPA są z cukrem. Czy ktoś zna hebatki dla nuiemowląt bez cukru???
mewamac
2005-12-13
13:52:15
Email
Herbatki HIPP: uspokajająca, na przeziębienie i ułatwiająca trawienie zawierają glukozę , ale są bez dodatku cukru krystalicznego.
mewamac
2005-12-13
13:53:11
Email
Herbatki HIPP: uspokajająca, na przeziębienie i ułatwiająca trawienie zawierają glukozę , ale są bez dodatku cukru krystalicznego.

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum