szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - ukruszony zabek


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
mamuska
2005-12-12
Email
czesc kochane mamy dzisiaj moj 15 miesieczny synek uderzyl sie i spostrzeglam ze ma troszeczke ukruszony zabek na gorze moze wydac sie wam to smieszne ale ja naprawde sie zmartwilam i nie wiem czy mam z nim isc do dentysty czy to nic takiego a moze taki zab bedzie sie szybciej psul czekam na wasze opinie i z gory dziekuje pozdrawiam wszystkie mamy
edmars
2005-12-13
22:23:41
Email
Witaj! wprawdzie nie spotkałam się z tym u moich chlopcow, ale wiem ze u synka kuzynki pokruszone ząbki dentystka posmarowała czyms czarnym, w celu ochrony ich. Ten ciemny kolor mu został (tylko do czasu az wypadną). Kiedys u znajomych dziecka tez widzialam taki kolor zabków i tez był po bliskim kontakcie z deskami w piaskownicy. Nie wiem na ile twojej dzidzi sie ten zabek ukruszył, ale chyba bym skontrolowała. pozdrawiam serdecznie

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum