szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - słuchać tylko siebie


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
Kalina
2005-12-07
Email
Właśnie przyjechałąm od lekarza.Jestem tak szczesliwa,że aż mnie rozsadza.Musze sie tą radością podzielić z Wami moje kochane przyjaciółki.Okazało się,ze Kacper nie jest ani za chudy,ani za "któtki" tak jak twierdzili inni.Za 4 dni zacznie 4 mniesiąće a już wazy 5.935 i mierzy 63cm.Pediatra powiedział,ze to proporcje półrocznego dziecka i,że Kacper wygłada tak proporcjonalnie,ze zadko spotyka sie z tak łądnymi dziecmi.Jak położyłam go na brzuszku by mógł go osłuchać to mój Kacpuś podniusł popcie do góry podkurczył nogi i prawie zaczął raczkować,lekarz był pod wrazeniem jego siły.Kacperek w ogóle nie płakał chyba mu sie podobało to wyginanie i badanie,a jak lekarz badał jego klatkę piersiową to chwycił za jego stetoskop i sam sie zaczoł nim dotykać;))))może z niego lekarz wyrośnie...hihihihhiii.Boże jaka jestem szczęsliwa,tak sie bałam ze jest za chudy.Jednak nie warto sie przejmowac ciotkami,babcimi i innymi osobami które w "oczach mają wagę"i zawsze wiedza lepiej:)))))
Yuta
2005-12-07
14:07:11
Email
Tak trzymaj!! Pozdrawiam!
Goga66
2005-12-07
14:15:39
Email
No właśnie Kalina, szkoda naszych nerwów i zmartwień. Co do sugestii babć i innych życzliwych dawno przestałam się przejmować, bo moja Zuza byłaby ubrana w futro latem. Nie lubi leżeć na brzuszku i ma dosć kiepską podpórkę z rączek to wiem ale nie przejmuję się np. moją teściową, która widzi w tym niedorozwój. Oboje z moim bratem bliźniakiem mieliśmy tak samo, nie lubiliśmy brzuszka, nie raczkowaliśmy prawie a teraz jesteśmy dwojgiem, wysportowanych, chodzących ostro po górach, ludzi bez kłopotów z kręgosłupami itp. Każda norma mówi tylko o przeciętnej w populacji a nie musi odnosić się bezpośrednio do naszego dziecka. W końcu każdy jest inny. I nikt z nas nie jest symetryczny tak do końca.

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum