szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - kremy na odpażenia


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
Kalina
2005-12-07
Email
Nie wiem co mnie ostatnio podkusiło,ze posmarowałam po kapieli pupcię Kaperka sudokremem...Cały czas smarowałam go "maścią pośladkową" z apteki -REWELACJA!!!Nie było żadnych czerwonych miejsc,wszędzie gładko i czyściutko.Jest to maść o dość tłustej konsystencji i wchłania sie bez problemów,tylko ze jak nałoży się jej za dużo to falbanki w pieluszcze rozprostują się i może dojść do szybkiego przecieku:)Dla sprawdzenia zastosowałam u niego maść na odpażenia z Nivea-baby,ale nie zabardzo jestem zadowolona,gdyż nie wchłania sie i przy każdej zminie pieluszki musiałam ją wcierać a i tak nie chciala zniknąc,dopiero podczas kąpieli musiałam ją zmyć i ...to z trudem;) a ten sudokrem to największa tandeta jaką do tej pory uzyła...niby wielce zachwalany,a tak na prawdę to żaden cud!!!Nie wiem może na pupulki innych dzieciaczków działa odpowiednio,ale widocznie pupia Kacperka jest"antysudokremowa";)))A czym Wy smarujecie pupcie Waszych pociech?
andzia_01
2005-12-07
11:16:35
Email
Ja na początku smarowałam pupcię Michałka zwykła maścią witaminową i Bepanthenem-taki krem na bolące brodawki sutkowe /który tez można stosowac do smarowania pupki/ i rewelacja, żadnych odparzeń, a te które robiły się np. po spróbowaniu Sudokremu /też się nie sprawdził/ znikały b. szybko. Teraz od ok pól roku używamy Bambino, może byc / z tym, ze mały ma już rok i 7 miesięcy i ta jego pupcia nie jest już taka wrażliwa jak wcześniej/.
Eryka
2005-12-07
12:16:57
Email
Zabawne:) Ja z kolei będę polecać sudokrem. U nas sie sprawdza w 100 procentach. Jednak najlepszym i najtańszym patentem jest według mnie zwykął mąka ziemniaczana. Zaczerwienienia, odparzenia i wysypka na pupce schodzi rewelacyjnie. Pozdrawiam:)
Goga66
2005-12-07
12:53:31
Email
Sudokrem mojej Zuzi także szkodzi. Używam Alantanu Plus w kremie i tormentiolu przy wiekszych podrażnieniach
roma
2005-12-07
13:34:15
Email
Ja uzywałam sporadycznie kremu Jonsons and Jonsons..pomagało..i chwalę go sobie... ogólnie z pupcią nie mamy kłopotów.
aśka
2005-12-07
14:23:15
Email
chyba faktycznie pupcia Kacperka jest"antysudokremowa, bo my używamy z Olą tylko sudokremu i nigdy nie było najmniejszych kłopotów. Przez całe 14 mcy życia Oli, nie miała odparzonej pupki ani innych dolegliwości.
paren1
2005-12-07
14:39:23
Email
To chyba tak jak z pieluszkami jednym Pampersy odpowiadają innym nie. Martynka od początku smarowana jest sudokremem i jest ok.żadnych przesuszeń, odparzeń czy innych dolegliwości z jego powodu nie miała ;-)))
roma
2005-12-07
15:03:38
Email
A stosujecie sudocrem także do pielęgnacji cery..jak mówi ulotka???
roma
2005-12-07
22:40:21
Email
Podobno sudocrem trzeba uzywać tylko jako leku , doraznie a nie profilaktycznie..bo wówczas może bardzo wysuszyć skórę a nawet uczulić...Czytałam gdzieś o tym na forum ze specjalistą od tych spraw...
agnieszka74
2005-12-07
22:48:10
Email
uzywam Linomagu od urodzin Kuby i wszystko jest OK !!!
Zobaczcie jaka pupcia..hehe :)))

Goga66
2005-12-08
10:18:38
Email
Roma, ja właśnie sudokremu użyłam leczniczo. Pogorszył tylko stan zapalny pupci Zuzi. A u mnie nawet sprawdził się właśnie jak miałam jakieś wypryski na pysku :)
roma
2005-12-08
15:42:34
Email
Oooo Goga66 to mówisz, że sudocrem sprawdził sie przy smarowaniu Twojej cery..to może mi tez pomoże..bo i ja się smaruję, mały ma inny wspomniany wczesniej kremik, jak na razie dobrze działający... Acha ten czy tez ta spacjalistka, mniejsza jak jej tam mówiła też o tym, że jest to skuteczny krem i tym samym bardzo mocny..Najwyrazniej za mocny..dla niektórych wrażliwych skórek na pupciach a w sam raz dla dorosłych...choć jak widzę różne są na ten temat opinie.

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum