szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - Do Romy


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
Kalina
2005-12-07
Email
Roma prosze powiedzmi czy się charakteryzuje taka"szpizasta"główka o której piszesz,bo teraz to ja zaczełam sie baczniej przyglądać mojemu szkrabowi.Na jakiej podstaiwe lekarz CI to powiedział,stwierdził to po jakis badaniach,wymiarach,czy tak sobie "na oko"?
roma
2005-12-07
17:54:31
Email
Spokojnie,spokojnie..z pewnością z Twoim maluszkiem wszystko jest ok.!!!! Mój szkrabik urodził się po prostu ze szpiczastą główką ale juz na drugi dzień prawie doszła do normy, no własnie prawie...:((( bo dotychczas jedną stronę główki ma nierówną..I właściwie gdyby podczas szczepień pediatrzyca nie powiedziała mi o tym to nawet bym tego nie zuważyła.Tak byłam wpatrzona w swoje dziecko!!!:))Fakt, że Miłosz mi o tym mówił bo widział go parę godzin po porodzie ale twierdziłam, że to niemozliwe bo przecież główkę ma ok.i zresztą gdyby nawet to przeciez często sie to zdarza i pózniej jest dobrze...No teraz to widzę i jestem chyba przewrazliwiona...Ciemiączko ma duże więc jest duża szansa, że się jeszcze wyrówna jak będzie zarastać.Ogólnie dzieci mają nierówne główki..i jeśli Twoje dzieciątko "przechodząc" przez kilku juz lekarzy nie wzbudziło żadnych niepokojów nie ma co sie stresować...tym bardziej, że nie urodziło sie z główką w kształcie tiary, prawda? pozdrófffka.

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum