szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - zasypianie przy piersi


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
Kalina
2005-12-05
Email
To znów ja;)Zaobserwowałąm u swojego maluszka pewna prawidłowośc,a mianowicie to ,ze jak juz Kacpuś się naje to lubi zasnąć przy cycusiu,kurcze sama juz nie wiem czy On sie dojada czy nie,choć tak włacsiwie to ojedzenie upomina sie co 2-2,5 godziny...ale boje sie ze wyrobiłam u niego zły nawyk pozwalając mu zasypiac przy piersi,jak to zmienić???Rozbudzam go,by sie w pełni dojadł,ale przyznam sie ze jest to dla mnie trochę wygodne,ze zasni mi przy piersi i przez chilkę "jest z nim spokój".Jednak wiem,ze niemoge myśleć egoistycznie,jego zasypanie przy piersi jest dla mnie wygodne,ale wyżądam jemu chyba krzywde,bo co sie stanie jak przyjdzie pora na odstawienie go od piersi.Jak Wy kochane mamy radzicie sobie z tym problemem?
Goga66
2005-12-05
14:45:01
Email
Kalina - Zuzia nie usypiała przy piersi a ostatnio usypia. I co mam zrobić? Stukam ją, pukam, głaszczę - mlaśnie kilka razy i koniec. Po godzinie znów chce jeść. Mam wrażenie, że ona nigdy nie najadała się na te 3 godziny. Tragedia jest, kiedy chcemy ją nakarmić butelką. Wtedy zje góra 40 ml a najczęściej 20 ml i koniec. A ma 5,5 mies.
ola25
2005-12-05
14:51:15
Email
Nie przejmuj się tym że mała usypia przy piersi.U mnie było tak samo.Też się bałam co będzie jak go odstawię od piersi.ale jest super.Daje mu butelkę,a on po wypiciu jest już taki zmęczony,że praktycznie sam zasypia.

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum