szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - ssak przy piersi


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
Goga66
2005-12-05
Email
Mam pytanie, jak się zachowują Wasze małe ssaki, kiedy pożywiają się przy piersi? Moja Zuzia wywija jedną rączką, łapie mnie za policzek, za palec, za rękę. Nie raz przytupuje sobie jeszcze do rytmu nóżką. Ma 5,5 mies. ale wcześniej też zawsze czymś machała w trakcie jedzenia lub odpychała mi rękę czy trzymała za stanik lub bluzkę. Czy Wasze maluchy też tak niespokojnie się zachowują?
roma
2005-12-05
13:30:59
Email
Wiesz zauważyłam, że im bardziej mój Patryk jest starszy tym więcej jest ruchliwy przy jedzonku z piersi.Do standartu należą już: machanie rączką, łapanie za bluzkę, stanik czasem za włosy jeśli wysmyknie mi sie "lok"...nie zawsze jest tak, że jak juz złapie się bluzki to spokojnie trzyma...różnie to bywa.Tylko nóżki ma w miarę spokojne :)) To chyba normalne, że dzieci badają "teren" będąc przy piersi...
ola25
2005-12-05
14:59:22
Email
Spokojnie jeszcze nie raz będziesz poszczypana,za włosy "wytargana"..:)U mnie standardem było,że mały jak jadł to jedną ręką smerał mnie po plecach,a to że nogami wywijał we wszystkie strony to norma.pozdrawiam
Kornela
2005-12-05
15:49:57
Email
Moa Mała zachowuje się podobnie a dadatkowo gdy usłyszy jakikolwiek dzwięk to się odrywa od picia i musi zobaczyć co się dzieje. Wiekszość dnia jestem z nią sama wiec jest ok ale gdy wybierzemy się gdzieś gdzie jest wiecej ludzi to mała nie może sie najeśc bo wszystko ją rozprasza ale słszałąm że dzieci tak mają więc się nie przejmuje.
Goga66
2005-12-05
15:58:26
Email
no Zuzia też - wystarczy nieznany dźwięk i od razu kręci łebkiem :) Ale cieszy mnie, że Wasze też tak robią, bo już się zastanawiałam, czy nie jest nadpobudliwa a tu, okazuje się, chyba norma.
ADA
2005-12-05
19:38:27
Email
Goga Oliwka ma 3 m-ce,a już się wierci.To chyba norma,bo nasze szkraby są coraz większe i wszystko je rozkojaża.Są po prostu ciekawe co się dookoła nich dzieje.Oliwka np.ssie,wyrywa się i tak na przemian,ale nie zawsze.

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum