szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - Śpiworek


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
ADA
2005-12-04
Email
Co sądzicie na temat śpiworków do spania?Chciałabym kupić mojej Oliwce.Czy ktoraś z Was to stosuje?Czy jesteście zadowolone?
sylwia
2005-12-04
16:56:00
Email
My mielismy taki spiworek, ale niestety u nas sie nie sprawdzil. Kuba rozkopuje sie i myslalam, że to bedzie wspaniałe rozwiązanie, ale nie mógł machać nózkami i ciągle budził sie, więc dalismy sobie spokój i wiecznie pilnujemy, aby był przykryty, Pozdrawiam
Dagmara
2005-12-04
18:24:50
Email
ja uzywam spiworka takiego ktory rozszerza sie od pasa w dół. Dziecko wtedy swobodnie macha nózkami.
anika
2005-12-05
00:19:25
Email
My też kładziemy małą spać w spiworku. Super sprawa. Może sie kręcić we wszystkie strony i zawsze jest jej ciepło. Z drugiej strony na tyle ogranicza to jej ruchy, że nie może się wygramolić z łóżeczka wiec jestem spokojniejsza że nic sie jej nie stanie jak sie w nocy obudzi. Musi być dopasowany do góry i "za duży" na dole.
joaska
2005-12-05
13:19:39
Email
U mnie się nie sprawdził, też kupiłam taki rozszerzany od pasa, ale moja córka bardzo się złościła i nie chciała w nim spać.Obecnie śpi pod kołderką, która jest na tyle obszerna, że spokojnie otula mojego skarba, i nie ma ryzyka,że się obudzi bez przykrycia.pozdrawiam.:)
Kornela
2005-12-05
16:02:55
Email
My używamy śpiworka i jesteśmy zadowolone tylko że wkładam do niego małą dopiero wtedy, gdy jest już dość śpiąca bo gdy włoże ją za wcześnie to płacze bo śpiworek chociaż jest rozszerzany to jednak ogranicza ruchy. Musimy używać spiworka bo ta mała wiercipiętka jak tylko poczuje na sobie kołderke czy kocyk to nóżki do góry i już jest odkryta, robi ten "numer" nawet przy dużej kołdrze w naszym łóżku:))

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum