szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - ślinienie


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
dagmara
2005-12-03
Email
mój 2,5 miesięczny Mateusz zaczął się ślinić i pakować piąstki do buzi. Czt to mogą być już ząbki? Tak wcześnie?
Goga66
2005-12-03
23:21:37
Email
Moja Zuzia też tak jakoś zaczynała :) A teraz ma już 5,5 miesiąca i nic. Zero zębów. Tylko jeszcze bardziej się ślini i gryzie wszystko, co dopadnie :)
paren1
2005-12-05
13:52:36
Email
U nas też było podobnie, a Martynka ma już prawie 5 miesięcy i jest bezzębna jak staruszka ;-))) zreszta to chyba dobrze, bo podobno zbyt wcześnie wyrżnięte zęby są słabsze, szybciej wypadają i częściej się psują...
ola25
2005-12-05
14:55:19
Email
Mój Jas ma prawie 8 miesiecy i też gdzieś od 3 miesiąca się ślini a zębów nie ma do tej pory!!!
Kornela
2005-12-05
15:52:38
Email
Moja mała zaczęła podobnie się ślinić i za tydzień kończy 6 m-cy i ma dwa ząbki (pierwszy gdy miala 4,5 m-ca a drugi trzy tygodnie później). Ja też miałam 4,5 m-ca gdy miałam pierwszy zabek i wcale nie mam takich słabych zębów.
paren1
2005-12-09
13:06:30
Email
A jednak jest ząbulek u Martynki, na razie wystaje odrobinkę znad dziąsła dolna prawa jedyneczka i juz wiem dlaczego przez ostatnie dwa dni z upodobaniem łapała mnie za cyca i przygryzała brodawki namiętnie, że aż miałam ochotę ryczeć. I nie wiem czy się bardzo cieszyc, bo teraz to dopiero zacznie się "podgryzanie"...Dziewczyny, czy Wasze dzieciątka, które mają już zęby i karmicie je jeszcze piersią gryzą Was? Dodam, że Martynka jutro skończy piąty miesiąc, jestem jeszcze w domciu więc mogłabym ją karmić...

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum