szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - Sterimar


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
Doti
2005-12-03
Email
dziewczyny, ile mam wcisnąć do noska małej tego specyfiku?? Czy ma to aż wypłynąć.. bo niewiem
Agata
2005-12-03
16:20:49
Email
Doti jak Sara była mała to ja robiłam tak jak kazała mi pediatryca. Nakrywałam oczka pieluszka i delkiatnie naciskałam Sterimarem pod noskiem - nie tak bezpośrednio do noska ale pod noakiem. Teraz Sara ma prawie rok i już dozuję jej prosto do noska. Naciskam i szybko puszczam, żeby aż znowu bardzo dużo nie psiknęło tylko trochę - bo dziecko może się zrazić albo wystraszyć.
Goga66
2005-12-03
19:11:27
Email
Ja stosowałam disnemar nawet jak Zuzia była noworodkiem. Moim zdaniem jest lepszy niż sterimar. Po pierwsze ma lepiej przystosowaną końcówkę do noska niemowlaka (wersja dla niemowląt) A po drugie tam jest atomizer nie spray i jak się nacisnie to leci tylko niewielka ilość pod mniejszym ciśnieniem. Teraz mam sterimar, bo nie udało mi się dostać disnemaru ale szczerze polecam
Dagmara
2005-12-03
22:17:25
Email
mojemu 2,5 miesięcznemu Mateuszowi zapuszczam do prosto do noska 3x dziennie-tak kazała mi pediatra.Zazwyczaj trzymam go na kolanach tak jak do karmienia żeby mu nie wypłynęło. A tak apropos to na co go dajecie bo ja na charczenie takie dziwne w nosku tak gdzieś wysoko jakby w zatokach-nie ma kataru a charczy.Pediatra stwierdziła że to od Humany-sztucznego mleka którym go dokarmiam. Zawiera ona białko krowie a to charczenie to nadwrażliwośc na nie...I teraz łącze mu Humanę z Bebiko pepti dla alergików i jest lepiej
Doti
2005-12-03
22:21:01
Email
Gęsty katar-ponoć sterimar ma go "rozwodnić" i pomóc w wyciekaniu.

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum