szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - Dobre, zdrowe spanie


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
roma
2005-12-02
Email
Na czym śpią wasze dzieci, na materacykach tylko, na kocykach?? na kołderkach??? Na czymś bardziej twardym niż miękkim? Rozmawiałam z kilkoma lekarzami i z położną i zdania są podzielone...tzn. w jednym sie zgadzają...maluszek nie może spać na poduszce....A wy kobietki co o tym myślicie???
Doti
2005-12-02
17:06:06
Email
Mamy materac kokosowo-gryczany i oczywiście bez poduszki. Nogi łóżeczka od strony główki dodatkowo postawiliśmy na grubych (5cm) książkach.
Goga66
2005-12-02
17:40:01
Email
Zgadzam się z Doti. Mam materac kokosowy. Dobrze jest pod materac lub łóżeczko coś podłożyć żeby główka była wyżej. Szczególnie, kiedy dziecko jest jeszcze noworodkiem
roma
2005-12-02
17:43:57
Email
Tak mój maluszek też na takim śpi ale czy kładziecie na ów materacyk np. kocyk czy cos innego???
Doti
2005-12-03
08:26:10
Email
Ja tam kładę Gretkę bez kocyka. Chyba, że zaśnie mi na rękach to okrywam ją kocykiem i odkładam do łóżeczka (żeby nie czuła różnicy temperatury - ciepłe rączki a zimne łózeczko)

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum