szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - przerwanie karmienia piersią


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
ola25
2005-12-01
Email
WITAM!MAM PYTANKO:ODSTAWIŁAM MAŁEGO OD PIERSI I WSZYSTKO BYŁOBY OK,ALE MAM PROBLEM Z GROMADZĄCYM SIĘ MLEKIEM.TROCHE ODCIĄGAM ZEBY NIE BYŁO ZASTOJU,ALE CO DALEJ?TABLETKI NA ZATRZYMANIE LAKTACJI NIE WCHODZĄ W GRĘ.Z GÓRY DZIĘKI ZA ODPOWIEDZ.
aleks149
2005-12-01
18:23:33
Email
Witaj.Ja nie miałam zbytniego problemu z gromadzącym się pokarmem,bo poprostu miałam go mało:(Mój Bartus w wieku 3 miesięcy i 3dni stwierdził,że woli butelę.Przyznaję że od samego początku miałam problemy z karmieniem.Mały nie chwytał dobrze brodawki i dlatego miałam trochę mało pokarmu.Poza tym stres zrobił swoje:)Jak przestałam karmić piersią to nie miałam dużych problemów z gromadzącym się pokarmem.Odciągaj dalej pokarm i bądź cierpliwa powoli wszystko wróci do normy.Czytałam gdzieś że na obrzmiałe piersi pomaga napar z szałwii i okładanie piersi liścmi z białej kapusty.Możesz spróbować.Pozdrawiam i jestem z tobą:)
MoNiSiA
2005-12-01
20:41:20
Email
Hmmm, a ja właśnie dziś kupiłam tabletki na wstrzymanie laktacji, bo mam ten sam problem. Niby końcówka pokarmu a strasznie mnie denerwuje, bo wolałabym nic nie mieć. Zapłaciłam tylko 5 zł (wielkie szczęście! był refundowany;) ) i zobaczymy co dalej :) Pozdrawiam :***
andzia_01
2005-12-01
22:28:29
Email
Tabletki z bromokryptyną na zahamowanie laktacji powinny pomóc, cenowo- tak jak napisała Monisia, ale jeśli Olu odstawiasz dziecko od piersi nie chcesz miec więcej pokarmu to po co używasz odciągacza? W ten sposób nadal pobudzasz piersi do produkcji mleka i nie zahamujesz laktacji. Dlaczego nie chcesz zastosowac tych tabletek?
ola25
2005-12-02
09:19:22
Email
Właściwie to nie chce tych tabletek bo lekarz mi powiedział,że po nich są mdłości,obniza się ciśnienie itp.Pracuję,wiec te skutki uboczne mnie trochę odstraszają.A odciągam niewiele bo okolo 20 ml dziennie,tylko po to zeby nie mieć zastoju bo już raz ten horror przeżyłam.Poza tympowiedział mi,że te tabletki stosuje się przez 2 tygodnie(bromergon mi przepisał).Pozdrawiam
andzia_01
2005-12-02
12:32:37
Email
Te tabletki faktycznie mają skutki uboczne takie jak napisałas, moja koleżanka je stosowała i miała mdłości, obniżki ciśnienia, była bardzo senna. Ale bez tych tabletek nie poradziłaby sobie, takie zastoje jej sie robiły. Nie wiem jak lekarz kazał Ci je przyjmowac, koleżanka rozpoczynała od małej dawki i to jej wystarczyło, mówiła, ze mimo tych działań ubocznych da się przeżyc. Też chodziła do pracy. Może uda Ci się zahamowac laktację bez tych tabletek, trzymam mocno kciuki! Pozdrawiam!

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum