szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - raczkowanie


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
dziunia
2005-11-28
Email
witajcie mamusie:) moje coreczki maja 8,5 miesiąca od jakiegos czasu zaczynaja raczkowac tylko ze przy tym sa strasznie nieostrożne. staram sie je pilnowac jak moge ale dwie naraz jest ciezko. czesto zdarza sie im upasc do tyłu na głowke i martwie sie tym dlatego zwracam sie do Was o rade. POZDRAWIAM:)
anik
2005-11-30
19:52:31
Email
nie ma powodu do większych zmartwień. Mam koleżankę, która jest świetnym pediatrą, pracuje w szpitalu; parę dni temu mój 5 miesięczny synek spadł z kanapy ja całkiem spanikowałam, zadzwoniłam do niej i ona powiedziała mi, że jeśli dziecko ma jeszcze nie zarośnięte ciemiączko, to jest prawie niemożliwe, żeby mu się coś stało, nawet przy silnym udeżeniu. Trzeba jedynie zwrócić uwagę, czy po większej "stłuczce" dziecko nie jest bardziej senne niż zwikle, no i jeśli zaczęłoby wimiotować lub straciło na chwilę przytomność, to trzeba jechać do szpitala. Pozatym małe siniaki chyba są integralną częścią dzieciństwa i nie da sią ich uniknąć. pozdrawiam

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum