szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - PROSZĘ POMÓŻCIE


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
edmars
2005-11-25
Email
Czesc wszystkim. Koleżanka z pracy-Agnieszka urodziła rok temu śliczną córeczkę Martynkę. Razem chodziłyśmy w ciąży. Fajna dziewczynka, wesoła, usmiechnięta, psoci jak mój Szymek... Jeszcze nie wie, że szpeci jej twarz i zagraża jej zdrowiu naczyniak, który po urodzeniu był plamką, a dziś rozrośnięty niemal uniemożliwia otwarcie oczka. Agnieszka pół roku jeździła po Polsce i szukała pomocy u wielu lekarzy. Dziś leczy Martynkę w Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie. Mała miała tam 6 kuracji, dają jej chemię i sterydy, a czeka ją jeszcze 7 takich. Jeżdzą do Warszawy co trzy tygodnie na 10 dni i mimo iż kuracja jest refundowana ponoszą duże koszty tych wyjazdów, na które nie mają już środków ( przejazd w obie strony to koszt 150 zł, hotel przyszpitalny 580 zł, wyżywienie ok 230 zł, opatrunki i leki 300zł). Mają szanse wyjechać do Berlina na leczenie laserem. Pobyt w klinice kosztuje 500 euro/doba a sama konsultacja diagnostyczna decydująca o możliwości podjęcia tej metody to tydzień pobytu w klinice nie wspominając już o dalszym leczeniu w chwili zakwalifikowania. Agnieszka nie pracuje-opiekuje sie małą, jej mąż zarabie niewiele. Pozbyli sie wstydu, proszą o pomoc. Na allegro (http://www.allegro.pl/show_item.php?item=74198410) można kupic cegiełkę za 5 zł- tylko tyle kosztuje! WEJDZCIE NA LINK, TAM JEST WIĘCEJ INFORMACJI, SĄ ZDJĘCIA MARTYNKI I KONTAKT Z MAMĄ )Mozna również wpłacić dowolną, nawet najmniejszą kwotę bezposrednio na konto Agnieszki: WBK o/W-W 57 1090 2402 0000 0006 1012 2003. Tyle kasy wydaje się często bez sensu w sklepach, a tu można pomóc nawet niewielką kwotą. Oni naprawdę mają wielki problem, pomagając mogę tylko dziękowac Bogu, że MÓJ Dawidek i Szymek urodzili się zdrowi, a ja nie muszę bezsilnie walczyć o ich zdrowie lub życie. Pomyslcie, jeśli nie macie teraz czasu, to moze jutro lub pojutrze? Może moglibyscie przesłać dalej? POZDRAWIAM EDYTA
Anula
2005-11-26
23:45:59
Email
Biedna Martynka... Taka śliczna i uśmiechnieta. Dziewczyny jeśli też możecie, to włączcie się w tą akcję.
edmars
2005-11-28
12:28:21
Email
Witam, jestem w kontakcie z Agnieszką, jest bardzo szczęśliwa, bo widzi że nie jest sama. Niektórzy boją się pomóc bo wydaje im się że trzeba przelać na konto niewiadomo jak sporą kwotę.. a nie o to chodzi, bo ta kwota sama się uzbiera jesli kazdy kupi 1 -2 cegiełki. a to wydatek 5-10 zł. śmiesznie mały prawda? Pozdrawiam wszystkich, których ujął los małej Martynki. Za pomoc koleżance serdecznie dziękuję. edyta m
Goga66
2005-11-28
12:42:39
Email
aukcja zakończona w allegro już niestety. Wielu z nas ma jednak założoną bankowość internetową. To przecież dosłownie 5 minut żeby przelać te kilka złotych żeby dziewczyneczka mogła żyć normalnie
edmars
2005-11-28
14:13:42
Email
Witam, z tego co wiem akcja ma byc wznowiona, cegiełki rozeszły sie w 2 dni. To budujące, nie jest z nami jeszcze tak żle...:)

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum