szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - problem z usypianiem


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
Kalina
2005-11-25
Email
Moj Kacperek od jakiegos czasu wydłuza sobie czas czówania na maxa...grrr...oszaleć juz mozna,zasypia tylko przy piersi i wszystko było by dobrze ,bo ja lubie go miec przy sobie,ale On chodzi spac juz ok.1 w noc a nie spi od ok. 17 wieczorem ,nawet kąpiel na niego nie działa,a wrecz przeciwnie mam wrazenie ze tylko jeszcze bardziej go orzezwia ...Próbowałam nawet smoczek mu wciskac,ale na nic sie to zdało.Jak am go uspić....dodam ze on nie płacz jak nie spi,ale sa w lozeczku pozostawiony bez uwagi nie lubi byc i zaraz marudzi,dopiero kolo 1 w nocy zasnie przy swoim ukochanym cycusiu...koszmar
Goga66
2005-11-25
17:52:11
Email
Witaj w klubie :) Jakbym czytała o swojej Zuzi. Na dodatek budzi mnie do 5 razy w nocy. A to na jedzenie, a to na zmiane pieluchy, bo po tych obfitych posiłkach panna się zasikuje. Daje jednak czasem pospać do 10.00 z przerwami na karmienie.Tylko, że ja nie zawsze mogę sobie na ten luksus pozwlić. Ma 5,5 mies. a Twój synek?
roma
2005-11-25
18:01:03
Email
Od kiedy wyszedł Wam ten problemik bo mój Patryk wchodzi teraz w fazę 5 miesiąca i nie wiem czy mam sie przygotowywac na takie zmiany. Jak na razie spi spokojnie.
kalina
2005-11-25
18:07:48
Email
kacper 9 grudnia bedzie miał 4 miesiace
Goga66
2005-11-25
18:09:45
Email
od 4,5 miesiąca
Goga66
2005-11-25
18:10:54
Email
a co do kąpieli to zawsze ją robudzała i chodziła spać po 22
kalina
2005-11-25
18:16:51
Email
aha i tez potrafi przesiusiać pampersa;)Ale sie już wycwaniłam,jak obudzi mnie na jedzenie to zaraz zmieniam mu pieluszkę obojetnie zy jest jzu pelna czy jeszcze nie za bardzo.Jak juz zasnie o tej 1 w nocy to spi tak do 4.30- 5.30 i wtedy znów jedzonko,zmiana pieluszki i spi do 10,czsami 10.30 ja razem z nim oczywiscie.No i jak juz sie przebudzi to nie spi prawie wcale tyle co podczas karmienia ,bo lubi sobie zdrzemnac i czasami godzinke lub pół o 13 i 17.Najgorsze jest rozczarowanie gdy sie budzi,bo0 zawsze mam nadzije ze teraz to ud mu sie pospac dłuzej niz 10-15 minut a to nic...
Goga66
2005-11-25
18:35:11
Email
No, moja potrafi co 2 godziny jeść w nocy. Jak miała 2 mies. budziła się tylko raz. W dzień śpi ok. 12.30-13 z godzinkę i potem trochę na spacerze jeżeli wyjdę po jej śnie i czasem ok. 19 z pół godziny
smiecha
2005-12-01
21:57:26
Email
czesc dziewczyny jestem mama Kacperka, ktory skonczy w nd 3 miesiace, mam ogromny problem z usypianiem go w dzien bo w nocy spi ladnie i budzi sie tylko raz na jedzenie, mam wrazenie ze za kazdym razem broni sie przed zasnieciem mimo ze jest bardzo zmeczony, czesto zanosi sie krzykiem i dluuuugo palcze zanim zasnie a jak juz go odloze do wozka czy lozeczka to zaraz sie budzi i od nowa .... jak juz zasnie to max na 0,5 h budzi sie z placzem i widac ze sie nie wyspal ale o dalszym spaniu nie ma mowy, dopiero ladnie spi na spacerze (oczywiscie placze zanim zasnie) jakies 2h na dworze i jeszcze 1 - 1,5 h przy piersi po powrocie a po poludniu ten sam cyrk co rano :( pomozcie dziewczyny bo serce mi peknie jak on tak dalej bedzie plakal przy zasypianiu !!!!!!!!!!
Goga66
2005-12-02
10:22:26
Email
Smiecha - nie pocieszę Cię, bo moja też tak miała. Dopiero od półtora miesiąca trochę więcej śpi. Za to w nocy jak już pewnie przeczytałaś wyżej budzi się na jedzenie wielokrotnie. POcieszające jest to, że dzieci co chwilę przestawiają rytm dnia. A pół godziny kilka razy może wbrew pozorom zaspakajać jego potrzebę snu. Zwłaszcza, że długo śpi w nocy. Jeżeli śpisz w nocy z synkiem, może spróbuj jednp dzienne spanie tez poleżeć przy nim, przynajmniej przy zasypianiu. Będzie mieć większe poczucie bezpieczeństwa i może pośpi trochę dłużej
danusia24
2005-12-08
21:53:42
Email
czesc wszystkim!Mam wielki problem mam synka-Mateusza 21 grudnia konczy 10 miesięcy,ktory budzi mi sie w nocy kilka razy.Czasem nawet co 2,5 godziny na jedzenie i zjada ok 200ml a słyszałam że dzieci w tym wieku juz przesypiaja cale noce.Dodam ze w dzien spi ok 13(czasem 30min a czasem godzine)nastepnie zasypia ok 17(na ok 1,30) i nie moge zmienic mu tych pór spania.Pomóżcie-co mam robic!!!Ja marze o przespanej nocy.
danusia24
2005-12-08
22:07:25
Email
zmienilam poczte

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum