szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - to tez trzeba robic


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
tomasz
2005-11-24
Email
wlasnie przeczytałem ze u chlopców powinno sie zciagac napletek podczas kąpieli....boze ja tego nie robilem...czy jest wzne...po co trzeba to robic...co moze byc złego z tym napletkiem...powiedzcie mi...chyba ze juznie chcecie ze mna pisac....
Julia
2005-11-24
20:27:30
Email
Tomaszu niczego nie powinno się ściągać! Z napletkiem u chłopców jest tak, ze każdego dnia po kąpieli powinno się go odsuwać delikatnie, tylko tyle, aż poczuje się opór. Niczego nie powinno się robić na siłę! Jeśli będziesz to robil delikatnie i systematycznie, nie powinno być żadnych problemów, bo napletek z czasem będzie się zsuwał coraz niżej. Ja mam już ponad rocznego synka i wiem, że to prawda i dobry sposób. Na siłę nie można tego robić, bo możesz synkowi naderwać napletek i sprawić mu tylko ból. A rana i tak spowrotem się zagoi, więc to niczego nie roziązuje. Ten temat już kiedyś tu był na forum, poszukaj, może znajdziesz. Więcej dziewczyn się wtedy wypowiadało.

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum