szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - pomocy powikłania po cesarce!!!!!!!!!!!!!


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
gigabyte
2005-11-21
Email
Witam jestem po cesarce prawie 3 miesiace tydzien temu zaczol bolec mnie dul brzucha spuchł i jakby blizny w srodku stwardniały i zaraz dostalam okres pierwsy myslalam ze to moze spuchlo przez okres ale po 5 dniach okres sie skonczył i zaczela saczyc sie ropa z podbrzusza tam gdzie jest blizna ? prosze o pomoc czy ktos mial podobne powikłanie jutro dopiero ptrzyjmuje moj lekasz i ide do niego dziekuje zgory za odp. aha a najleopsze to ze wogle nie goraczkowalam.
dziunia
2005-11-21
17:06:02
Email
witam. Ja miałam podobny problem też sączyło mi sie "cos" z rany tylko nie była to ropa.Tylko ze mój problem pojawił sie bardzo szybko bo po powrocie ze szpitala. Ran a była świeża i strasznie bolała. Zaczęlam sie martwić kiedy mogłam leżeć na prawym boku a na lewym nie. Na poczatku lekarz zalecił mi przemywanie wodą utlenioną ale nie pomogło więc przepisał mi antybiotyk w spray i po jakimś tytgodniu przeszło. Niestety nie pamiętam nazwy:( Nie denerwuj się tylko zgłoś sie do lekarza a na pewno wszystko bedzie w porzadku. Zycze powodzenia
Jagoda
2005-11-21
18:37:44
Email
Każde powikłanie jest inne - pokaż się już dziś na izbie przyjęć najbliższego szpitala - położniczego lub tam, gdzie jest chirurgia. Ktoś musi Cię obejrzeć.
ila
2005-11-22
16:55:44
Email
o kurczę, nie wiedziałam,że tak może być, taż miałam cesarkę, czy na coś powinnam uważać, czy któraś z was miała jeszcze takie objawy, lub jakieś powikłania? gigabyte jak tam u Ciebie? co powiedział lekarz. Mam nadziję,że wszystko wróciło do normy, pozdrawiam

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum