szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - ubieranie niemowlaka zimą


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
Goga66
2005-11-21
Email
Ciekawa jestem jak Wy teraz ubieracie na spacer swoje dzieci. Albo ubierałyście, kiedy leżały jeszcze w głebokim wózku. Nie chcę małej ani przegrzać ani wyziębić. Wciąż mam z tym problem. Jakie czapki, rękawiczki, ile warstw ubranek, czym przykrywacie?
MoNiSiA
2005-11-21
14:06:38
Email
Witaj Goga66 :) Ja od samego początku nie przegrzewałam Julki...Powiedziałabym że ubieram ją w sam raz, choć widziałam nie raz miny innych mam na ten widok ;) To był dla nich szok! Teraz ubieram przeważnie tak; ubranko (body z długim rękawkiem, rajstopki, spodenki, bluzeczko-kurteczka, czapeczka), skafanderek (kombinezonik) i taką Julkę wkładam jeszcze do nosidełka szczelnie zamkniętego :)
MoNiSiA
2005-11-21
14:09:30
Email
Aaaa i miałam dodać, że od urodzenia ani razu nie chorowała (miała tylko problemy z noskiem z powodu - jak sądzę - przegrzanego powietrza w pokoiku w którym śpimy). Tak więc jest super :) Pozdrawiam :***
Goga66
2005-11-21
14:14:34
Email
To ja chyba podobnie. Bo wkładam lekkiego pajacyka na to cieple spodenki i kurteczke z polaru. Na stopki takie puchate ortalionowe buciczki jak od kombinezonów :) Czapke troszeczkę cieplejszą i rękawiczki z polaru. Wkładam ją do takiego śpiworka, który moja mam kupila na ciuchach. Nie jest bardzo cieply - jak cieplejszy kombinezon i zapinam przykrycie gondolki (nosidelka)
ADA
2005-11-22
19:48:32
Email
Ja moją Oliwkę ubieram tak jak opisuje Monisia.Uważam,że nie ma co maleństwa przegrzewać,chociaz moja mama twierdzi,że ubieram za cienko.Każda mama wie co jest najlepsze dla jej dziecka!Pozdrawiam

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum