szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - Amwayowski proszek dla niemowląt


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
Agucha
2005-11-20
Email
Mam pytanie - czy któraś z Was używała do prania ubranek maluszków proszku z Amwaya? Słyszałam, że jest rewelacyjny, nie uczula, idealnie się wypłukuje, tylko cena przeraża 108 zł. za 2.5 kg! Dlatego wolę zapytać może któraś z Was ma jakąś opinię na jego temat żeby nie utopić takiej sumy. A jakich wogóle proszków używacie do prania ? Ja na początku miałąm Jelpa ale raczej uczula moje maleństwo teraz kupiłąm Lovelle ale też poprawy nie widzę. Pozdrawiamy i czekamy na odpowiedź.
paren1
2005-11-20
18:39:18
Email
Agucha a próbowałaś prać rzeczy maleństwa w płatkach mydlanych? Po tym raczej uczulenie nie wystepuje, no i cena nie jest tak zabójcza...;-)
Michalina
2005-11-20
19:48:58
Email
Ja piorę w proszku "Dzidziuś". Cena bardzo przystępna (połowę niższa niż Jelp czy Lovela), nie uczula i ubranka ładnie pachną :). Wiele moich koleżanek - mam używa ten proszek (jest z płatkami mydlanymi).
Kacha
2005-11-20
19:49:14
Email
Ja od razu po urodzeniu malego zaczelam prac jego rzeczy w zwyklym plynie do prania Woolite Perla. Przeczytalam w ksiazce , ze warto sprobowac uprac rzeczy dziecka w zwyklym plynie lub proszku bo byc moze dziecko wcale nie dostanie uczulenia. I tak jest z moim malym. Ma 5 miesiecy i jeszcze nie widzialam zadnej krosty na jego ciele. Jest jeszcze jedna zaleta. Nie musze oddzielac prania. Wrzucam do pralki jego ubranka razem z naszymi. Moze wyprobuj?
Doti
2005-11-20
22:14:51
Email
Ja też piorę ubranka małej w Dzidzisiu, uczuleń niema, cena lepiej niż przystępna no i fajnie pachnie. Jest też płyn do płukania o tym samym zapachu. Kosztuje niecałe 9zł za 1,5kg.
Doti
2005-11-20
22:15:40
Email
Znaczy proszek tyle kosztuje..

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum