szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - Tomasz czy Tomek


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
Goga66
2005-11-17
Email
Zastanawiam się czy to nie jest tak, że np. Tomasz jest prawdziwy a Tomek nie. Tomku, ponieważ ktoś zaczyna się zabawiać naszym kosztem i Twoim też zarejestruj się z jakimś konkeretnym nikiem lub imieniem - albo Tomasz albo Tomek żeby już nie było wątpliwości czy Tomek i Tomasz to ta sama osoba. Sorki za wątpliwości ale ta mała zaczęła tu mieszać i może się pojawiać pod dowolnym niezarejestrowanym nickiem.
Goga66
2005-11-17
13:09:23
Email
bo zauważcie - ja znalazłam 3 warianty Tomasz, tomek i Tomek. Być może zawsze to Ty Tomku ale naprawdę bezpieczniej będzie, jeżeli konkretnie się zdeklarujesz na przyszłość - jaka forma jest właściwa
MoNiSiA
2005-11-17
13:46:12
Email
Ech... to forum było super, ale jak w każdej bajce występuje dobro i zło, tak i w przypadku "naszego" forum ostatnio częściej dochodzi do jakiś niemiłych incydentów, co mnie bardzo drażni i smuci :(
Michalina
2005-11-17
14:17:04
Email
Dziewczyny, nie przejmujcie się. Nawet jeżeli ktoś się bawi udając inne osoby lub je sobie wymyślając to tego kogoś sprawa. Widocznie ma potrzebę być zauważonym, a w inny sposób nie potrafi zaistnieć. Nawet jeżeli Tomek/tomek/Tomasz jest wymyślony to przecież odpowiedzi jemu udzielone mogą przydać się innej zestresowanej mamie lub tacie, ktorzy akurat borykają się z podobnym problemem. Także nasze rady skierowane do wyimaginowanej osoby wcale nie muszą iść na marne. Przydadzą się zawsze komuś innemu. Pozdrawiam
Aśka
2005-11-17
14:19:37
Email
Myślę, że Michalina ma rację!
Aśka
2005-11-17
14:22:55
Email
;-)
Aśka
2005-11-17
14:26:48
Email
;-)
Goga66
2005-11-17
14:32:27
Email
Oczywiście że nie ma znaczenia, komu odpowiadamy :) Ale jeżeli Tomek istnieje, to pewnie wolałby być uznany za realną osobę, zwłaszcza, że pisze o dość smutnej sytuacji, w jakiej się znalazł
Michalina
2005-11-17
14:46:41
Email
Masz rację Goga..

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum