szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - jakie mleko poczatkowe jest najlepsze?


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
aureliasun
2005-11-16
Email
czesc mamusie ;-) od 3 tyg jestem mama slicznej zosi, tylko ze moja niunia nie chce ssac piersi bo w szpitalu niestety przyzwyczaili ja do butelki i teraz ja musze ja dokarmiac. moje pytanko macie moze pewne i sprawdzone mleka w proszku poczatkowe dla niemowlat od pierwszego dnia zycia do 4 miesiaca? bo jest ich tyle ze nie wiem, bebiko, bebilon, nan itp.
sylwetka
2005-11-16
22:02:52
Email
Sądzę iż o tym jakie mleko powinna pić Twoja Zosia powinien zdecydować lekarz, u mnie tak było. Moja Agatka od 4m-ca popija Nutramigen-wg lekarza najbardziej zbliżone do mleka matki.Pozdrawiam.
amelia
2005-11-16
22:59:10
Email
Ja też musiałam dokarmiać córkę sztucznym mlekiem nam pediatra zalecił Bebilon i to dla alergików, bo wcześniej dostała jakiejś wysypki jednak jej nie smakował i ulewała, zajadała się Bebiko, ale wszystko, co zjadała lodowało na mnie i tak przechodziliśmy przez różne rodzaje i stanęło na Humanie zageszczanej.Podobno nie należy zabardzo eksperymentować, ale nasza córcia jakoś nie ucierpiała teraz ma ponad rok ma ogromny apetyt je wszystko nie ma alergii i jest okazem zdrowia. Ja przy wyborze mleka kierowałam się moooim instynktem i chyba dobrze zrobiłam.
z...ielony
2005-11-17
20:39:59
Email
Trzeba kilka tematów powyciągać do góry :) Jeśli chodzi o mleko początkowe to zastosowaliśmy "bebiko omneo". Pediatryca w sumie dala nam kilka do wyboru, ale na wszelki wypadek wzięliśmy takie przeciw ulewaniom. Do Nana nie mamy zaufania, zresztą dziewczynki go nie zaakceptowały.
Doti
2005-11-17
21:16:54
Email
A moja Gretka wciąga NAN HA. Na początku był Nutramigen i też jej smakował. To chyba zależy też od dzieciaczka.
Nika
2006-01-03
13:03:35
Email
witajcie.Ja mojego synka karmię już od miesiąca mlekiem sztucznym.KUpowałam mu ENFAMIL dostępne tylko w aptece, podaję mu z symbolem AR bo ulewał.Teraz daje mu BEBILON jest równie dobre.Dawałam mu tez NAN ale tylko kilka razy bo robił mi strasznie zielone kupki po tym mleku I mimo że było dla dzieci ulewających to mu się ulewało.
roma
2006-01-03
17:46:01
Email
a mi lekarz powiedział w szpitalu, że najlepiej jest karmić takim samym mlekiem jakim dokarmiano dziecko w szpitalu, że tak jest po prostu bezpieczniej...

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum