szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - podziekowania


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
Tomasz
2005-11-16
Email
Chciałem się pożegnać z wami wszystkimi,bo właśnie sie dowiedzialem ze na forum jest jeszcze jakis facet,to miło.Bardzo dziękuję za wyrazy sympatii i zrozumienia dla sytuacji w jakiej sie znalazlem.Glupio mi ze wynikla taka sytuacja i poczescie poczuwam sie wspolodowiedzialny za nia...moze zeczywiscie powinienem zastanawiac sie zanim zadam glupie pytanie...tylko z tym bedzie problem bo chyba tylko takie mam...Więc nie będę już wiecej zawraac Wam glowy,raz jeszcze dziekuję i przepraszam.
agnieszka74
2005-11-16
17:55:59
Email
Tomek daj spokój !!!!
Nie słuchaj jednej durnej baby...niech mówi za siebie a nie za wszystkie !!! :(((
Jak jej sie nie podoba niech zmieni forum.... Wogóle to nie wiadomo kto to..My jej nie znamy !! Olej ją !!!

Goga66
2005-11-16
18:04:18
Email
To nie musiała być baba, mógł być facet - idiota. A Ty Tomku prześledź pytania, jakie zadajemy, to zauważysz, że nasze są podobne. Na pewno nie mądrzejsze. Jak Zuzia miała kolkę i tak stękała jak Twój synek, bo nie mogła zrobić kupki - wielokrotnie telefonicznie dręczyłam lekarzy z LIM Center i moją doświadczoną koleżankę (5 dzieci) A stara baba jestem. Nie ma co się unosić honorem i wstydzić tych pytań. Na forum jest przynajmniej jeszcze jeden tatuś i jakoś on nie postanawia opuścić naszych gościnnych progów. Więc zjawiaj się i zadawaj pytania - nawet te najgłupsze! To przecież robisz nie dla siebie tylko dla swojego synka
z...ielony
2005-11-16
19:31:34
Email
Problemy są po to by je rozwiązywać, a Ty nie jesteś przecież problemem. Stary, nie wygłupiaj się. Nie warto przejmować się jednym anonimem. Współodpowiedzialny będziwsz owszem, ale za to, że w dlaszym ciągu będę jedynym tatą na forum. A nie zamierzam z tego forum rezygnować bo jest tu tyle wspaniałych mam gotowych w każdej chwili udzielić dobrej rady, niejednokrotnie trafniejszej niż wizyta u pediatry. Już się sam o tym przekonałem :) Nie marudzę już, tylko w tym miejscu gorąco chciałem pozdrowić wszystkie mamy trzymające za Ciebie kciuki a także podziękować za rady, których już kilka otrzymałem na tym forum.
MoNiSiA
2005-11-16
20:30:23
Email
Właśnie, Tomku uwierz, że dotychczas nie było takich incydentów, ale komuś baaaardzo głupiemu się nudziło, pokaż tej osobie, że mało wie i wróć na nasze forum. W każdej chwili będziemy Ci nieść pomoc, fajnie żeby było tu więcej facetów :) Prawda Mamusie? :)
sylwetka
2005-11-16
21:43:07
Email
Tomasz, nie ochodź. Nie chcę się powtarzać, ale wiedz,że większość z nas z chęcią odpisze Ci na każde pytanie i te najgłupsze. Po to tu jesteśmy i nie przejmuj się tą prowokacją. To przykre, że ktoś wiedząc o Twojej sytuacji, wpędza Cię w jeszcze większe opuszczenie. Tylko Ty zdecydujesz co z nami zrobić, ale zostań...proszę
Anula
2005-11-16
23:10:52
Email
Tomku nie daj sie sprowokować! Twoje pytania nie są głupie-Ty po prostu jeżeli czegoś nie wiesz, to pytasz, przecież to całkiem naturalne. W końcu chyba po to jest to forum-dla wymiany informacji i doświadczeń. Powiem Ci, że sama wiem po sobie, że każdy rodzic któremu zależy na zdrowiu swojego dzecka, zrobi wszystko aby mu pomóc. Nie z każdą pierdułką lecimy do lekarza, czasami nam głupio o coś zapytać a najczęściej po prostu o coś zapominamy lekarza zapytać. I dlatego szukamy pomocy na forum.
Tomasz
2005-11-17
00:11:19
Email
...
Doti
2005-11-17
09:00:02
Email
Tomek!!! daj spokój, niema głupich pytań. Wszystkie są ważne nawet te które wydają Ci się najbardziej błache. Nigdzie nie odchodż, i nie przepraszaj, bo niema za co. Gorąco pozdrawiamy!!!!! Dorota+Gretka
Eryka
2005-11-17
09:42:23
Email
Tomku! Nie napiszę nic nowego niż to co już powiedziały dziewczyny. Nasze kochane Kacperki są w podobnym wieku i też jestem świeżo upieczonym rodzicem z mnóstwem pytań, wątpliwości. na tym forum już od marca dzielę się moimi radościami, troskami, przemyśleniami, wylewam swoje żale i obawy. Teraz jestem już mamą, mój synek jest ze mną, a pytań jak było dużo tak jest nadal. Początkowo też miałam opory, żeby pytać, bo "co one sobie o mnie pomyślą, jak zadam takie czy inne pytanie". A wierz mi nigdy nie spotkałam się z jakąś negatywną reakcją. To nie jest forum tylko dla kobiet. Kobiet jest tu większość zapewne z wiadomej racji bycia w ciąży, porodu, urlopu macierzyńskiego, opieki (to tatusiowie zazwyczaj pracują, gdy mama opiekuje się maleńkim szkrabem) itp. Dlatego bie zostawiaj nas. Przyda nam się męski punkt widzenia. Z...ielony zostałby samotny jak palec, a nasze grono Kacperków zmniejszyłoby się o jednego wspaniałego obywatela:) Pozdrawiam serdecznie Eryka i Kacperek:)
Agata
2005-11-17
12:48:35
Email
Tomek...napiszę tylko jedno.....zostań z nami.
Już kiedys ktos podobny do lideczki zasiał ferment na forum...bo obraził nasza koleżankę Jagodę - która jest dla nas dużym autorytetem.
Wszystkich złosliwych z tego forum wypraszamy - tu jest dobra atmosfera, pełno wzajemnej pomocy - i niech tak zostanie.
Aśka
2005-11-17
14:27:01
Email
;-)

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum