szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - szewska klatka


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
tomek
2005-11-15
Email
to znow ja ,czym charakteryzuje sie szewska klatka,jak ja rozpoznac??opiszcie mi rposze w miare dokladnie,bo wiecie ..nie znam, sie za bardzo i musze miec dokladnie opisane...taki oferma ze mnie...cio nic nie wie.
lileczka
2005-11-16
07:53:01
Email
Tomku napewno pediatra powiedzial by ci gdyby twoje dziecko mialo szewska klate.
lileczka
2005-11-16
07:54:13
Email
ten temat juz byl-----poszukaj
Michalina
2005-11-16
09:39:19
Email
"OPIS WADY: * lejkowate zapadnięcie klatki piersiowej - mostek wciśnięty do środka, * klatka piersiowa spłaszczona i poszerzona, * zwiększenie kifozy piersiowej (plecy okrągłe) lub boczne skrzywienie kręgosłupa, * osłabienie mięśni grzbietu, * upośledzenie pojemności życiowej płuc, niewydolność oddechowo - krążeniowa. PRZYCZYNY POWSTANIA: * wrodzone zaburzenia kostnienia, * krzywica, * zaburzenia rozwojowe mięśni klatki piersiowej i przepony, * nieproporcjonalny rozrost chrząstek żebrowych. LECZENIE: * ćwiczenia oddechowe w trakcie leżenia na boku, * ćwiczenia poprawiające postawę ciała, * masaże, * pływanie, * leczenie operacyjne w wadach zaawansowanych. " - tyle znalazłam w internecie. Na stronie 2 naszego forum znajdziesz wątek na temat szewskiej klatki.
liddeczka
2005-11-16
11:35:42
Email
Moze to glupie ale mi sie wydaje ze "tomek" to fikcja czy ktoras z was miala z nim jakis kontakt. Bo jak zauwazylam to tylko Michalina do niego namietnie pisze tak jakby to ona go stworzyla:))) Pozdrao
Michalina
2005-11-16
13:36:05
Email
Tak, bo ja nie mam co robić, tylko stwarzać jakieś tam postacie i z nimi sobie korespondować :)
Anula
2005-11-16
23:49:17
Email
Michalina dobrze orientuje się w temacie szewskiej klatki bo jej ten problem tez dotyczy (mnie zreszta również). A co w tym złego, że odpisuje Tomkowi?
tomek
2005-11-17
11:49:54
Email
swietnie,niedosc ze uznajecie,ze mam glupie pytania to jeszcze watpicie w moje istnienie.Sorry Michaśka za to ze rzezemnie posadzja Cie o imaginacje;/
Michalina
2005-11-17
12:32:11
Email
A niech posądzają. Ja się akurat tym nie przejmuję :-) . Pozdrawiam
Agata
2005-11-17
12:41:51
Email
Lideczka...jakos nie wierzymy w to...aby Tomek był wymyśloną postacią
Co ciekawe to chyba ty po raz pierwszy sie tu odezwałaś.
Bardzo proszę nie wprowadzaj zamętu w to spokojne forum. Jest tu stałe grone osób i chętnie dochodzą nowe osoby - ALE BEZ ZŁOŚLIWOŚCI I DZIWNYCH PODEJRZEŃ PROSZĘ!
Agata
2005-11-17
12:43:13
Email
Tomku a ty sie niczym nie przejmuj... i dalej tutaj z nami bądź. Pozdrawiamy
Aśka
2005-11-17
15:07:41
Email
;-)

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum