szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - jestem załamana


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
dziunia
2005-11-15
Email
witam. Jestem mamą ośmiomiesięcznych bliźniaków do tego załamana. Moje dzieci od samego urodzenia dają mi tak w kość że chodzę jak automat. Największy problem jest ze spaniem. Nie mam chwili wytchnienia gdyż śpią w ciągu dnia tylko po pół godziny i ani chwili dłużej. Staram sie je nawet przemęczyć ale to nie działa. Nawet świeże powietrze nie pomaga. Nie bedą spały i koniec. Drugi problem to zabawy wszystko im się nudzi bardzo szybko. Najchętniej to by chciały być cały czas noszone jednak nosic dwa klopsy naraz to samma przyjemność. Mąż mi pomaga jak tylko może ale ktoś musi też pracowac. Niestety nie mamy rodziny w mieście którym mieszkamy więc na pomoc nie mozemy liczyć. Bardzo kocham moje dzieci ale chciałabym mieć choć chwilke wytchnienia i spędzić też czas z męzem bo strasznie mi go brakuje, a wieczorami kiedy one już zasną ja także padam do łózeczka bo musze zbierać siły na kolejny dzien. Może wy mi coś doradzicie ??
Kamila
2005-11-15
18:21:28
Email
Witaj! A może poszukaj sobie kogoś do pomocy? Jakąś opiekunkę, która zajmie się dziećmi choć 2-3 godzinki dziennie? To napewno Ci pomoże i myślę, że to nie będzie aż tak duży koszt :) a póki co... staraj się jak najwięcej odpoczywać, mimo wszystko...
MoNiSiA
2005-11-15
18:39:36
Email
Zgadzam się z propozycją Kamili. Spójrz jaka oszczędność, nianie liczą sobie zazwyczaj za godziny, a nie za ilość dzieci ;) A mówiąc poważnie, to naprawdę to bardzo dobry pomysł, każda mama potrzebuje chwili wytchnienia żeby nabrać świeżej i potrzebnej energii do wypełniania obowiązków domowych. Pozdrawiam :*

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum